Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot, sóskát, hogy kell...

Spenótot, sóskát, hogy kell elkészíteni kicsinek?

Figyelt kérdés

Ilyenkor télen, amikor nincs friss, lehet mirelitet használni? És hogyan csináljak, készítsem el?

Köszönöm!


2009. dec. 10. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát attól függ mekkora a babád. Ha még egész kicsi akkor főzd meg a sóskát vagy spenótot és krumplival sűrítsd, tápszerrel tudod higítani. Ha már nagyobb / nekem 9 hónapos/ ugyanúgy eszi 7 hónapos korától mint ahogy magamnak csinálom, tejjel habarva, spenótot fokhagymásan.
2009. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 9 hónaposnak így csinálom a spenótót spenót+ krumli+só.

Fokhagymát, tejet, kenyeret borsot nem teszek bele neki.

Sóskát még nem adtam, fogalmam sincs hogy kell csinálni babának.

2009. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:9 6 hónapos múlt a gyerkőc :) tehát fogjam a mirelit spenótot, bele a lábosba és főzzem össze krumplival egy kis vízben?
2009. dec. 10. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen pontosan úgy ahogy kérdezted:-) Ha nem akarja megenni, tehetsz hozzá egy pici cukrot, a babák jobban szeretik azt ami édes, de ne vidd túlzásba a cukrot, csak éppen, hogy legyen egy kis édes íze. A sóskát úgyan így.
2009. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!