Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a 18 hónapos...

Mit tegyek, hogy a 18 hónapos kislányom rendesen egyen? Nem eszik gyümölcsöt, a banánon kívül, alig eszik zöldséget, nem eszik rendes adagokat csak csipeget.

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem kap meg így minden tápanyagot. Csak a tejpépet eszi meg rendesen. Mit tegyek?
2009. dec. 9. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

na ahllod az én fiam is ilyen volt ennyi idősen :-)

csak banánt evett,de azt vagy 2-t naponta. Semmi más gyümit. Mára viszont(napokba volt 2éves) szinte mindent megeszik már. Ma pl. a vacsihoz kaliforniai paprikát evett :))

Ne aggósj szerintem,addig is 100%-os gyümi és zöldség leveket próbálj meg neki adni!

2009. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

multivitamint adj neki, vagy béres cseppet, hogy megkapja a vitamint.

az enyém most rákattant a mandarinra, de eddig csak a körtét ette meg, semmi mást.

2009. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
enyém csak almát eszik, azt is pár falatot. Kap cebion multivitamint. Majd kinövi
2009. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keverd a banánt mással de nagyrészben banán legyen bármivel keverheted(én barackkal meggyel almával szoktam sőt krumplival sütőtökkel és husival is)bár ő megeszik mindent én csak ami nem kedvence keverem a kedvenceivel kóstold meg és túlsúlyban a banánt lehessen érezni és mindent adj ha esztek a szájába,8 és fél hós kiscsibe anyucija
2009. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves és néha almát, néha banánt, néha egyiket sem eszi. Facsart narancs, vagy mandarinlevet adok neki, de azt is teához keverve, mert az se jó neki ha savanyú. Amúgy ő is kap Cebion cseppet és mától Vitacolant is. Nálunk is a reggeli kakaó és a délutáni puding ami állandó, a többi étkezést csak "imitálja".
2009. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!