Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ízesíthetem a teát vagy...

Mivel ízesíthetem a teát vagy szabad egyáltalán? 6hónapos a kislányom és simán nem issza meg.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kevés cukorral lehet nekem is kb egy hónapja iszik inkább teát mint vizet a kislányom,de most jött ki a két foga és nyűgösebb volt aztán inkább gyümölcslevet meg teát adtam hogy legalább igyon valamit.De eddig inkább csak baba vagy forralt vizet ivott.Amíg lehet hátha elfogadja először azt próbáld.8 és fél hós anyuka
2009. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm.

5hónapig tuszkoltam bele a vizet,de nem szereti,nem is szívja,kiköpi...Most gyümilevet iszik,de hát egy nap el fogy egy üveggel,és az ára igen húzós,gondoltam akkor megpróbáljuk a teát,de az meg nem izlik neki. Anyukám mondta a cukrot,de én nem mertem. Vagy mégis maradjak a gyümölcslénél.

Akkor most az a kérdés,hogy tea vagy gyümölcslé? :)

2009. dec. 9. 20:22
 13/14 anonim ***** válasza:
A gyümilé elveszi az étvágyát, én mindig vízzel felesben, vagy még hígabban adtam. Én most nádcukorral ízesítem a teáját (1 filter gyerektea 1 kannába). A nádcukornak van egy kis karamell íze. Talán egészségesebb, mint a répacukor.
2009. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk az almalé az abszolút favorit. Napi két alma, nem kerül sokba, lereszelem, átpasszírozom, vagy összeturmixolom, kis vízzel és nagyon szereti, a vitaminja is megvan, és nem is drága.
2009. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!