Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos babának most van...

16 hónapos babának most van védőoltás H1N1 ellen, vagy sem?

Figyelt kérdés
Csak a gyermekorvos aszisztensével tudtam beszélni, ő azt mondta, hogy nem, elég, ha a szülők beoltatják magukat. Viszont ma két anyuka beszélgetését hallottam, aki beoltatta kisfiát, pedig csak 1 éves.
2009. dec. 8. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
nemkell sok ember,közösség!elég apa és anya.
2009. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok. hh nincs más influ oltás? a szezonális pl. 6 hótól van. érdekesek a dokik. miért lenne baja tőle bárkinek? olvassatok utána kicsit, h mivan benne. pont az mint a szezonálisban. a h5 kicserélve h1re ennyi.
2009. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az oltástól nem is lesz semmi baja, csak éppen három év alatt szinte teljesen biztos, hogy hatástalan, mivel nem várható rá megfelelő immunválasz a nem kellően fejlett immunrendszer miatt, ha pedig reagál is rá a hatása max pár hónap lehet (amíg tartanak az immunsejtek)ezért javasolják, hogy ha nem jár közösségbe a gyerek akkor a család oltasson.
2009. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%

Nyugodtan lepontozhattok!!!

Leszarom!!!

2009. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19,05 ös, ez miért??
2009. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

21.36 Azért mert annyira felhuzott a sok elnézést tudatlan sötét ember!!

Akika annyira elfogultak hogy képesek beoltatni a kicsi gyereküket!!

Nekem 3 gyógyszerész ismerősöm van és mind a hárman kivétel nélkül közölték meg ne próbáljak oltatni!!

Sőt még magát sem oltatja be!!

És az orvosoknak meg muszály azt mondani hogy javasolja az oltást különben megbüntetik!!

És ez nagyon jó kifejezés hogy VILÁGMÉRETÜ NÉPIRTÁSRA KÉSZÜLNEK!!

2009. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!