Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek fél órákat alszik a...

Akinek fél órákat alszik a babája, mikortól változott meg az alvási ideje 1-2 órára?

Figyelt kérdés
Este normálisan alszik. Hogy lehetne ezen segíteni? 7,8 hónapos kisfiam csak ennyiket alszik, emiatt egész nap fáradt, nyűgös és sír. Fáradtak vagyunk mind a ketten, mit tegyek?
2009. dec. 7. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma. Kicsi babakora óta az én fiam is egyhuzamban 30 perceket aludt. Nem tudtam semmit sem csinálni, mert mire valamibe belefogtam, már fel is ébredt. Talán 8 hónapos volt, mikor el kezdett délben kicsit többet aludni. Ekkor már javában mászott, felkapaszkodott mindenben, így a sok mozgás lefárasztotta. Lassan 1 éves, délelőtt alszik fél órát, majd délután 1-1,5 órát. Ja és éjjel is kel, hol 1x, hol többször.

Egyébként nekem teljesen szokatlan volt, mivel a nagyobbik fiamat ha letettem aludni, akkor aludt 2-3 órát. Aztán rájöttem, hogy nincs két egyforma gyerek.

2009. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen együtt érzek veletek. Az én kisfiam 7 hónapos lesz, és talán 2 hónapos volt amikor átállt arra hogy csak fél órát alszik. Ez most is igy van, 3x max 4x 30perc ennyi a nappali alvás. Hát remélem megoldódik, mert igy szinte egész nap nyügös, és persze én sem tudok semmit sem csináln tőle. hát remélem ha elkezd kúszni, vagy felállni jobban elfárad és többet alszik.
2009. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg 3x aludt, addig csak 3szor fél órát aludt, mikor kétszer aludt, az egyik maradt fél óra, a másik 1 óra lett. Már 9 hós kora óta 1x alszik, van hogy 1, általában 2 órát, de van hogy 3at!!
2009. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!