Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a meleg miatt...

Szerintetek a meleg miatt változott meg a fiam alvási szokása?

Figyelt kérdés
6 hónapos,eddig fél 8-8 körül elaludt,éjjel 2x kelt és reggel 6 körül ébredt.Most 9 körül tudom beimádkozni az ágyba,de úgy,hogy előtte 2x eszik,reggel pedig már 5-kor felvan.Ha elalszik fél 8-kor,akkor 1 óra múlva felkel.
2010. jún. 10. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos,de betűre ugyanez van nálunk is.Remélem valaki mond vmi okosat.Az enyém most tanult meg felállni,ezért is nehéz elaltatni.Azonnal pattan fel.
2010. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, tuti a melegtől.
2010. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves a fiam, eddig este 9-től aludt reggel 6-ig vagy 7-ig, szopizzott, és visszaaludt még kb. fél 9-ig. Aztán ebéd után aludt 2 órát. Most: este ugyanugy 9-kor csicsika, aztán 6-7 között kel, de nem alszik vissza... Persze fél óra múlva már szenved, mert még álmos... Így most pl. 9-kor elaltattam nagy nehezen. Remélem újra beál valami napirend, mert ez így nagyon gáz neki is, meg nekem is... Szóval ha már többen vagyunk így, akkor valószínűleg a meleg miatt.... :)
2010. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.mindezt tetézi,hogy panelban lakunk,reggel 8-kor már 28 fok van a lakásban és éjjel sem hűl vissza.délre 32 fokig melegszik a lakás és a klímát nem merem egész nap működtetni.
2010. jún. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!