Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan fekteti le este a...

Ki hogyan fekteti le este a kb 1,5 éves gyermekét?

Figyelt kérdés
Érdekelne az esti menetrend, ki hogyan csinálja.
2009. dec. 7. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Na erre én is.

Nálunk fürcsi után(kb 19,30körül) megissza a tejecskéjét, majd egy picit még pakol a szobájában.Mesekönyveket nézeget,olvasni is próbáltam de nem érdekli..Azután hálózsák fel,és kiságyba be:) Felhúzzuk a zenélőkéjét lefekszem a szobájában a földre kb 10-15 perc mulva már alszik is reggelig,én meg közben kiosonok.

2009. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pontosabban engem is érdekelne:)

Nálatok mi a hogy zajlik?

2009. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az én lányom 16 honapos, cicin alszik el. Éjjel többször felébred, eddig még egyetlen átaludt éjszakája sem volt. Vacsora 6 körül, fürdés utána sírás és általában 7 körül már alszik. Sajnos egyedül nem tud elaludni, csak velem.
2009. dec. 7. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk fél 8 és 8 óra között fürdetés van, aztán készítek babának egy pohár teát. Fölmegyünk a szobájába, de már csak minimális fény van, ott megitatom, villany lekapcsol, pár percig még a vállamon van a pici, aztán leteszem a kiságyába, gyors betakarás és ki is mentem a szobából, reggelig alvás. Persze ennek volt egy átmenete, a kiságyba való letevés után egy időben jött a sírás és csak anya vállán akart lenni babám, aztán amikor egyik este másfél-két órát így játszadoztunk egymással, mármint nem tudtam letenni úgy, hogy ne sírás legyen a vége, akkor végül a kiságyába letettem és kimentem a szobájából, kb. 2-3 percig sírt,de aztán fogta magát, lefeküdt és reggelig aludt babám. Nálunk jelenleg így mennek a dolgok.
2009. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 15 hónapos, mostanában állunk át a nappal egyszer alvásra. Ezért estére nagyon fáradt. 8kor megyünk fürdeni, ott egy kicsi játék a kádban, fogmosás. Míg én felöltöztetem alvósba apa elkészíti a tejcit, majd halvány fényt kapcsolunk, lefekszünk együtt a nagyágyra (lányom és én), megissza a tejcit, azon el is alszik. Óvatosan átteszem a kiságyába és szunya reggel 7-8ig.
2009. dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8-kor visszük pancsizni, amíg apa engedi a vizet addig én adok neki tápit, mert fürcsi előtt sokkal többet eszik. Fürdés után öltözés, apával pár perc mórikálás,apa ki, lámpa le, éjszakai fény föl-lemegy a nap feljön a hold szöveggel, a maradék kajcsival megint megetetem, és ha végzett, jóéjtpuszi, be az ágyikóba, macit mellé, betakarom és kijövök.Legkésőbb 9re elalszik, ha nem aludt délután túl sokáig.
2009. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16honapos.7korfürdetem majd vacsi 7-30kor játszik egyet apával és attol függöen h mennyit aludt nappal,8-9orakkor viszem a kiságyba.Küld apának puszit. Visszük a kispárnit,beleteszem az ágyiba és 2deci tejet megiszik.Ezt megvárom majd én is adok puszit kimegyek a szobábol és Ö alszik.Éjjel 1x ébred iszik és reggel 7ig durmol.Ez az egyszer éjszakai ébredés csak kb 1hete van,most ált le a fogzás és kicsit nyugisabbak az éjjelek.Le is kopogom KOPP-KOPP:)
2009. dec. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia.egy cipöben járunk:)az enyém 15 hós,kisfiu,és ö is csak cicin hajlando elaludni.éjjel vagy 10szer felkel...megértelek..
2009. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Irigykedem kicsit az átalvos babák miatt:-)
2009. dec. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!