Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekorvosotok ajánlja a...

Gyermekorvosotok ajánlja a H1n1 oltást gyermekeiteknek? (ha nem, mi az oka? )

Figyelt kérdés
Szavazást kár hogy nem lehet itt csinálni.
2009. dec. 7. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Lesz itt szavazás, ne izgulj....

Nekünk egyenlőre se a gyerekorvos, se a védőnő, se a nőgyógyászom nem ajánlotta.

Kedden találkozunk megint, rákérdezek.

Mi egyenlőre nem oltattunk, bár kismamaként egyre jobban fosok, de az oltástól még mindig jobban félek...

2009. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk se ajánlja. Ha lázas azonnal menni kell, tudja kezelni. A körzetében több felnőtt, gyerek is elkapta már bizonyítottan a H1N1-et és mind meggyógyultak.
2009. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem ajánlotta az orvosunk. Nincs rendesen tesztelve, mutálódik is elég gyorsan, csak ezt elfelejtik megemlíteni...és akkor teljesen felesleges ez az oltás. Mi ezért sem adattuk és adatjuk be. Amúgy nem vagyok híve mindenféle védőoltásnak(pl.influenzák,rota) persze a kötelezőket megkapja.
2009. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem ajánlja.

Azért mert nyugaton kifejezetten tilos 3 éven alulit és kismamát oltani. És azért ott se hülyék.

A sima influenza oltást se ajánlotta eddig, mert egészségesek a gyerekek, nem beteg öregemberek és nem is legyengült immunrendszerű betegek.

Valamint a mutációk amiktől előtte nagyon féltek nem következtek be, a vírus stabil, úgy néz ki nem is mutálódik, nem veszélyesebb mint a sima influenza vírus.

2009. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ajánlotta kimondottan. Már be is vagyunk oltva. Most vagyunk 2 és fél évesek. Semmi problémánk nem volt. Inkább ez mint a lélegeztető gép ne adj Isten... :(
2009. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi gyerekorvosunk amúgy is "langyos víz". Se le, se rá, semmilyen témában, nagyon ügyel rá, hogy véletlenül se mondjon semmit!
2009. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia.A mi gyerekorvosunk eddig ellenezte az oltást,sőt tudni kell róla,hogy antibiotikumot is csak az ucsó esetben ir fel,ellenzi a gyógyszereket meg a nem kötelező védőoltást.De 30percel ezelőtt hivott fel a védőnő minket,hogy oltassuk be magunkat.Szóval már igy gondolják.Este megyünk oltatni,magunkat,kicsi még szopizik,igy neki az ellenanyag jut át.
2009. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes vagyok, a lányom 23 hónapos. 2 hete az én idős szülésorvosom azt javasolta, hoyg felétlenül oltassam magam és mindenkit a környezetmben, mert csúnya szövődméynei vannak. A fiatal orvosok eddig nem ajánlották, de a múlt héten ők is azt javasolták a kismamáiknak, hogy azonnal oltassák be magukat. Pedig eddig azt mondták, hogy kismamát kemikáliával csak a legvégső esetben. Ezek szerint most az van...

Én pénteken mind a kettőnket beoltattam.

Amúgy a tesztelésről csak annyit, hogy nyugaton sem tesztelnek SOHA sem gyerekeken, sem kismamákon új gyógyszereket, sők még nőkön sem, mert ingadozik a hormonháztartásuk, csak és kizárólag fioatal egészséges férfiakon tesztelnek. Akkor most miért vájuk el, hogy több száz kismamát találjanak a tesztelésre?

A mi gyereorovosunk oltás ellenes, de azt mondta, hoyg nincs mellékhatása, és ha prevenalt beadattam neki, akkor ezt is nyugodtan, pláne, ha ettől a szülés előtt megnyugszom.

2009. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk kifejezetten ajánlotta a doki és a védőnő is! Mindenki beoltatta magát a családban!13 hónapos kislányom is be lett oltva!
2009. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk még november elején ajánlotta a doktornénink. A fiunk 8 hónapos, tehát nem kaphatja. De az orvos azt javasolta, hogy mindketten oltassuk be magunkat, mert csak így tudjuk őt megvédeni. Tehát apával együtt mindketten megkaptuk az oltást.
2009. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!