Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdethetem 1,5 évesemet Fa...

Fürdethetem 1,5 évesemet Fa habfürdővel?

Figyelt kérdés
nem lesz tőle baja ugye?
2014. jan. 27. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én egy éves kora óta a Spar-ban kapható olívaolajas mézes (saját márkás) habfürdővel fürdetem most 6 éves, és semmi baja sincs :D
2014. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de lehet, hogy bőrbarátabb habfürdőt találsz neki. Én amikor a kb ennyi idős gyerekemnek kerestem, a gyerekcuccokat túl illatosnak találtam. Mi a végén a kék Dove-nál kötöttünk ki. Tusfürdőből és habfürdőből is azt használjuk.
2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem fürdetném. Semmi olyat nem használok magamra sem, amiben kőolaj származék van vagy nem természete illóolaj, tartósítószer... ez a minimum. Gyereknek meg pláne......
2014. jan. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3. vegyész vagy?
2014. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ahogy én olvasom a Fa habfürdőbe3n nincs kőolaj származék
2014. jan. 27. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nem vagyok vegyész, csak ekcéma gyötri a kisfiamat és kicsit utána jártam a kozmetikumoknak.....

2014. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen a linken mit kell nézni?
2014. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rákattintanál valamelyik termékre, akkor látnád, hogy az összetevők mik is tulajdonképpen, a keresőbe bármire rákereshetsz.
2014. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!