Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki 10 hónap körüli...

Ad valaki 10 hónap körüli babájának Cebion cseppeket? Ha igen, hogyan adjátok? Ételhez keverve vagy magában?

Figyelt kérdés
Megfázott a kisfiam, elég náthás, sajnos én meg az apja is torokfájással szenvedtünk, de a C vitamin rajtunk segített, gondoltam adok a babámnak is, hogy könnyebben megbirkózzon a megfázással. Vettem Cebion cseppeket neki, csak azt nem tudom hogyan adjam be, mert megkóstoltam és nagyon savanyú! :D
2009. dec. 4. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 9 hónapos lányomnak, a teájához szoktam cseppenti 6-7 cseppet.
2009. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az én babám csak a vizet hajlandó meginni, azt meg tuti kiszúrná ha ahhoz keverném! :D

Köszi a gyors választ!

2009. dec. 4. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kanálba csepegtetem, és a babám szájába tolom.
2009. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Van amikor vizet iszik, akkor abba teszem. Nem veszi észre. De adtam már kiskanállal is, de nagyon savanyú volt neki.
2009. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindig belekevertem valamibe. Vízbe nem, mert tényleg észreveszi és nem kell neki. Önmagában se, elvileg ezt lehetne, de én megkóstoltam, nekem sem ízlett. Próbáld úgy adni, hogy közvetlenül a kanálra teszed az ételre cseppentve(lehet több részletben is :)).
2009. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a délelőtti gyümölcsébe teszem. Általában almát és körtét eszik ami eleve egy kicsit savanykás. Belecseppentem és csak a tetején keverem el, hogy ha meg is hagy belőle valamennyit a C vitaminos részét biztosan megegye.
2009. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos és kiskanálba 10 cseppet teszek, ehez adok teát nem sokat amennyi belefér a kanálba és ezt megissza utána adok neki még inni, hogy leöblitse
2009. dec. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én simán kiskanálból, még szeret is.
2009. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!