Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka aki nem...

Van olyan anyuka aki nem tudott6 hónap körüli babájának evési rendet kialakítani?

Figyelt kérdés

Nekünk még mindig nem sikerült....sokan írják hogy a babájuk eszik 8-kor meg 10-kor meg ebédel 13-kor aztán uzsizik 3-kor, stb........nekünk a baba mivel összevissza kel reggel (7 és 9 között), ezért össze-vissza kér enni. Van hogy csak 60 ml-t képes enni, sőt ebédre (ami 13-15 körül van....)is van hogy csak fél üveg/fél adag pürét, főzit hajlandó megenni, olyankor egy óra múlva újra kér...


Röviden:kész káosz a napi kajarend, nem tudom más is van-e így vagy csak nekem nem megy beállítani .


2011. jan. 21. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

itt vagyok :)

mivel későn, éjfél után alszik el a lányom, így reggel nem keltem, megvárpom míg ő kel fel. és ez 7-9-ig bármikor lehet. a reggeli után van hogy csak 4 óra múlva éhezik meg,e gyébként 3 óránként eszik. hozzátáplálásnál még csak elején tartunk. tulajdonképpen ami fix a fürdés 19-20 óra között.


szóval fel a fejjel, én is itt vagyok :) tudom hogy nem jó, mert kell egy rendszer, de nem fogom azért keltegetni a babát, kivétel ha megyünk valahová (orvos, torna) és ugye ahhoz igazítani kell a hamit.

2011. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom !:) Az én fiam már elmúlt egy éves, de kb 9 hónapos lehetett, amikor hajlandó lett kanalazni illetve mást is elfogadni a tejcsin kívül. Addig katasztrófa volt az egész, rendszertelenül evett, ha valamit bele tudtam kanalazni, kihányta... Ráhagytam mindent, néha próbálkoztam azért. Aztán egyszer csak rákapott a dologra, de csak pár hónapja vannak nagyjából fix időpontban az étkezései, még mindig függ nálunk is a reggeli ébredéstől. Szóval nyugi, be fog állni, kívánom, hogy minél hamarabb! Addig is türelem...:)
2011. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél nem volt rend még ilyenkor aztán szépen beállt kb 10 hónapos korára és szerencsére jó evő lett. A másodiknál már másképp van, ő mindig mindent megeszik nagyjából azonos időben. (Nagyjából. Semmiképp sem 9 óra 00.kor.) Szerintem ne izgasd magad ha összességében eleget eszik-iszik!
2011. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, úgy látszik még van időnk gyakorolni :)

Jó hétvégét nektek :)

2011. jan. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!