Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes,3 hónapos babák...

Anyatejes,3 hónapos babák szülei! Viszitek a babát közösségbe, hipermarketbe? Szokott a baba betegeskedni?

Figyelt kérdés
Eddig kerültük az ilyen helyeket, de most már vinném, ha lehet.
2009. dec. 2. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek, de hidd el nem éri meg a kockázatot. Én mikor elvittem nem álltam ki másból csak paráztam, és rájöttem, hogy jobb itthon. JA a másik akár mit csinálsz úgy is , megnézik közel mennek hozzá,és egy másodperc műve és már meg is érintik a kezét a barátkozós emberek, és nem tudod kivédeni. Valahogy old meg, hogy vigyázzon rá valaki és menjetek el a pároddal. Annyira rossz idők vannak és annyi a göthös ember.

Tudom borzasztó rossz bezárva lenni, de az még rosszabb ha a baba megbetegszik, vagy ordít a bevásárlás kellős közepén.

2009. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Enyém is 3 hónapos,de én kerülöm babával a helyeket. hétvégén úgy voltam vásárolni hogy 5 kor felkelt enni a kiscsajszim,gyorsan összeszedtem magam,bevágtam magam a kocsiba és kimentem a tescoba. pikk-pakk bevásároktam,alig voltak és még választék is volt mivel korán reggel volt! így fogom csinálni amíg van ez a nyavaja,én is befordulok egész héten itthon,mennék már csavarogni,de nem kockáztatok.
2009. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom hozzátok. Mi is 3 hónaposak vgayunk és nem megyünk sehova sem, csak a nagyszülőkhöz, esetleg egy két barátnő. De szigorúen kocsival. Bevásárlás úgy mint az előttem szóló, vagy apa megy boltba, és hoz amit összeirtam. De igazából azt mondják amig szopik addig védve van, de mi -anyák- ne legyünk betegek mert akkor a tejjel gondok lehetnek. Szóval neki is és nekem is jobb itthon ilyen szempontból. Néha én is befordulok de ez van. VAlamit valamiért:)
2009. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 5 hónapos, anyatejes és mégis már kétszer volt beteg! Úgyhogy ne kockáztassatok szerintem! Én sem megyek már sehova, csak a tóhoz viszem őt sétálni babakocsiba. Ott alig vannak emberek:-)
2009. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az en babam 5honapos 2 honapos karatol kulfoldre koltoztunk,nem ismerek itt senkit sem igy senki nem latogat minket.Ezert mi eljartunk kozossegbe es eddig meg csak 1x volt beteg, akkor folyt az orra de nem volt lazas.Ja es az a hideg eszak is szel miatt volt,nem az emberektol.En nem birnam ki ha nem lathatnek mas kismamakat a babaikkal, egyszeruen becsavarodnek egyedul folyton. A kisbabamat nem adom odamasnak,csak en fogom es foglalkozom vele...Persze mindenki mas es nem vagyunk egyformak en ilyen vagyok.
2009. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nem értek egyet azzal, hogy sehova se vigyük a babát, csak a négy fal között legyen.Gondolom ti sem voltatok bezárva csecsemőkorotokban, pedig betegségek akkor is voltak.Meg lehet mondani, hogy ne fogják meg a gyerek kezét, aki meg megsértődik rajta, az elmehet a sóhivatalba.Az én babám három hónapos lesz jövő héten, hatnapos korától szinte minden nap megyünk valahova.Hol sétálni, hogy családlátogatás, hol bevásárlás.A bevásárlást végigalussza a hordozóban.Amikor hazaérünk, addig nem nyúlok a gyerekhez, amíg kezet nem mostam antibakteriális szappannal.Beoltatta magát az egész család influenza ellen, szedek c vitamint, iszom a citromos teát.Még nem volt beteg.Nem lehet búra alatt nevelni, az immunrendszere úgy fejlődik, ha ki van téve ingereknek.Természetesen ésszerűen, elővigyázatosan.

2009. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én vittem nmind a kettő, akicsi 9 hónapos lesz és viszem.

Egyrészt muszáj, mert vásárolni kell, sok dolgot kell intézni..másrész van egy iskolás testvére, úgyhogy ő úgyis hazahozza dolgokat.

Eddig kétszer volt náthás78egyszer nyáron, egyszer nemrég) pár nap alatt elmúlt. Még szopik.

Meg meg is őrülnék itthon, ha nem mennénk/mennék sehova.

2009. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző

Igaza van az 11:34-es nek.

Mi is voltiuunk kicsik, akkor is voltak betegségek (influenza is) mégsem ültünk otthon egész nap.

Amúgy járunk babaúszásra is.

2009. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én babám 2,5 hónapos. Mi úgy oldjuk meg, h ami sürgősen kell, azt megveszem vele együtt is a faluban a boltban, de nem állok le senkivel beszélgetni, csak gyorsan végigszaladok a bolton.

A havi nagybevásárlást apa csinálja én itthonról "irányítom" telefonon.

Ha vmi olyan van, amit pl. én szeretnék a Tescoban, Coraban, Auchanba megvenni, akkor visszük magunkkal a picit, apa az autóban marad vele, én pedig gyorsan végigszaladok. A lényeg, h nagy bevásárlókp-ba NEM viszem be!

2009. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. MÉg annyit, h lehet h régen is voltak járványok, de én úgy vagyok vele, h most inkább megpróbálom magunkat így védeni, minthogy vmi baj legyen, azt sosem bocsátanám meg magamnak. Amúgy nem vagyunk beoltva, mert ettől is félek.
2009. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!