Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem szeret kimenni...

Más babája sem szeret kimenni ha már sötét van?

Figyelt kérdés
17 hónapos a kislányom,egész nyáron sokat kint voltunk,volt hogy még 8-9 óra körül is ha igényelte,most pedig kevesebbet tudunk kint lenni a sötét miatt,mert üvölt ha kiviszem sétálni,babkocsiban is és ha kiveszem akkor is,pedig jó lenne levegőzni 5-6 óra fele is,az idő is enyhe,mert olyan hosszúak és unalmasak így az esték.Délelőtt is délután is ha felébredt akkor kimegyünk fél-1 órákra. Mit tegyek?
2009. dec. 1. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is sír a sötétben,így marad a babakocsizás.14 hónapos.A lényeg,hogy legalább levegőzik.Mi ma is voltunk az esőben.Nekem is jó volt hogy kimozdultunk.
2009. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém imádja, nézi a kocsik fényét, és szabályosan kacag.

16 hónapos.

2009. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányunk 4 hónapos. Sír, ha sötétben visszük ki. Ezért mostanában kivisszük szürkületkor, elalszik, utána pedig nagyot sétálunk vele, hogy levegőzzön.
2009. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit tudnál csinlni? Ha nem szereti, ne vidd ki sötétben. Menjetek még világosban.
2009. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi még csak babakocsizunk (1 éves a babám). Ha sötét van, akkor azzal a babakocsival megyünk, amiben velem szemben van. Világosban lehet a másik kocsi is, amiben háttal van nekem. Sötétben szeret engem látni, akkor sírna a háttal-kocsiban.
2009. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!