Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan a hozzátáplálástól...

7 hónaposan a hozzátáplálástól fájhat a hasa a babámnak? Kemény a széklete is és éjjel sokszor ébred, pukizik.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Attól függ mit adsz neki.
2009. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Nálunk is ugyanez a helyzet/probléma, kislányom 6,5 hónapos. 5 hós korában kezdtünk el kóstolgatni, 6 hós korára már nem fogadta el rendesen a tápszert (mármint keveset evett), így elkezdtük hozzátáplálni.


Jelenleg úgy néz ki,hogy 5x eszik,abból 3x tápszer 2x más (tejpép gyümölccsel -mert magában nem eszi meg a gyümit,és főzelék).

Neki is egészen keményke a széklete, és nagyon nehezen, nagy erőlködések közepedte tudja kinyomni.


Sajnos ebben nagy szerepe van annak,hogy közben 2-es tápszerre váltottunk, ami sűrűbb mint az egyes,és a tejpép is keményebbé teszi a székletet. A gyümölcsöt meg magában nem eszi meg.


Tanácstalan vagyok én is.

2009. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Minden ment rendben. Mióta a tejpépet eszi úgy veszem észre azóta fájdogál a hasa és kemény a széklete. Most olvastam utána hogy az alma banán répa megfogják a hasát. Ezeket szinte minden nap adtam neki , erre jött még a pép. Jaa és elég sokat eszik! Úgy látom besokallt nem nagyon eszi a főzeléket csak nagyon light-osat.(eddig többfélét kevertem neki össze (én h.lye!)és sokat evett!)Tegnap óta mellőzöm ezeket,őszibarackot, körtét adok natúr joghurttal, meggyet, a főzelék pedig csak egy v. 2 féle zöldségből van. Tejpépet csak nagyon hígan próbáltam ma , de nem kellett neki. Adok kamillateát+ amikor pici volt kapta a gripe water-t, azt is adtam ma. Kíváncsi vagyok milyen lesz a ma éjszaka!
2009. dec. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!