Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számít, hogy nappali v....

Számít, hogy nappali v. éjszakai vizeletmintát adok le?

Figyelt kérdés
9 hós kislányomtól vizeletet kell vennem, azt mondta a doki, hogy éjszakára tegyem fel a zacsit. Sajnos nem sikerült bele pisilnia. Nappalra is felrakhatom?
2009. dec. 1. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen csak higított betadin oldattal mosd le mi is így csináltuk.
2009. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igen az első vagy a második kérdésnek szól? :-)
2009. dec. 1. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Boccs le veheted napközben is.
2009. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól ügg, hogy normál vízeletet vagy tenyésztésre kell leadnod. A tenyésztésnél akár előző este is leveheted és a hütöbe kell rakni másnap reggelig amig le nem adod.

A normál vízeletet reggel az első pisit kéne felfognod, én úgy szoktam hogy issza a reggeli tejcsijét, kipelusozom megmosom a cuncust, és amíg ő iszik várok és ált max. 10 perc és pisil , én az eldobhatós műanyag pohárba szoktam felfogni. Ja és elöször egy kicsit elengedsz és utána tartod tehát a közép sugárból a legjobb ha felfogod a vízeletet.

Nekünk a zacsi nem vált be örökké leesett, meg kicsipte a kis bőrrét úgyh én 2 hónapos korra óta így csinálom ha szükség van rá.

Jó vadászatot:-)

üdv. 18 hós kislány anyukája

2009. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!