Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ültetitek babátokat, ha még...

Ültetitek babátokat, ha még nem ült fel magától? 9 hósak vagyunk, a babakocsiban már 8 hós korától ül, illetve itthon is nagyon szeret ülve játszani, ha elfárad lefekszik, de felkel ültetnem, mert kiveri a hisztit.

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ültetem. Muszáj, mert feláll már a kiságyban és nem tud lecsüccsenni. Ha rövidebb ideig ülteted és közben megpróbálod elvonni a figyelmét attól, amiért dühöng, lehet sikerül. Én csörögtem és tapsoltam neki, és így felemeli a fejecskéjét és használja a hátizmait is. Hamar rájönnek a dologra. Már van annyi idős, hogy fokozatosan terhelheted.


Üdv

2009. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen ha nem ültetem a mai napig nem tud ülni, mert egyedül még em megy neki de sabilan már 2 hónapja ül
2009. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!