Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintáról tapasztatatok?

Adamo hintáról tapasztatatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 08:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van,2 hos volt a fiam akkor kapta,nagyon szereti 6 hos koráig délutánonként csak abba aludt.Most már 8 hónapos és az űlő poziciot használja és úgy hintázik meg ugrál.Nekünk nagyon bejött.
2009. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem is szuper
2009. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok.

Most rendeltük meg.

Kicsit drágállottam,de a babavilágba láttam h milyen hasznos és a Heim Pál gy.kórház is ajánlja.

Remélem jó vétel lesz:)

2009. nov. 29. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Még meg sem született a lányunk már megvettük.Koraszülött volt ezért azt gondoltam pláne jó lesz neki.De sajnos nem szeretett benne lenni egészen 3 hónapos koráig.Most 4 hónapos és már szereti,jókat alszik benne.Nézelődik kacarászik hintázás közben.Bár én akciósan vettem 10ezerért(ami szerintem így is sok),de nem bántam meg.

Szerintem nagyon jó!

2009. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekünk sajna 1.5 panel lakásunk van,így nem nagyon tudnánk hova tenni.pedig nagyon szeretnénk.:(
2009. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a férjem készített ilyen hintát nem olyan nehéz egy ügyes férj meg tudja csinálni az ár negyedéből. Nekünk sem nagy a lakás egy karabinerrel van plusszban rögzítve ha nem használjuk elrakjuk és kész:-) nagyon jó koraszülött és problémás babáknak kifejezetten ajánlják!
2009. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

9 hónapos fiam félórákat elvan benne. Eddig fekve hintázott (és dalol is közben), de mostanában felkapaszkodik és úgy hintázik. Nagyon szeretem, mert látom hogy tetszik neki is.


Nekünk nem eredeti van. Ez fele annyiba kerül, mint az eredeti.

2009. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni nem az eredeti hintát?
2009. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van,szerintem szuper.9 hónapos lesz a lányom és még mindig elvan benne.
2009. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi imádjuk! Panelban lakunk, felfúrtuk a plafonra a nagyszobába. Most már állandóan rugózik vele a kisfiam (egyedül). Most 5 hónapos.

Nem eredeti Adamo-t a Teszveszen láttam. Asszem, hogy Szabadbattyáni hirdette.

2009. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!