Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos hintáról? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van, szereti nagyon a lányom, csak bekapcsolni nem lehet, mert annyira gyorsan megy, hogy még a nézésétől is rosszul vagyok. Egyébként nagyon jól el van benne a gyerek, mostanában abban is eszik. 4 hónapos.
2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.
2011. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi már 2 hónaposan megvettük.Szerintem nagyon jó.Olyat vettünk amin lehet állítani a sebességet.Amíg pici volt addig a leglassabb fokozaton működtettük.Imádta a kislányom.
2011. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is imádta, jókat szunyált benne, ha elringatta!

Nekünk is állítható volt a sebessége, meg zenélt, világított, halak forogtak a feje fölött.

Sajna már kinőtte, így eladtuk, de nálunk nagyon jó befektetés volt, mert az árán aztán vettünk neki triciklit, meg ugráló állatkát! Mi egy évig tudtuk használni!

Ilyen volt a mienk:

[link]

2011. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nyűglődik ha nincs körülötte valaki, ez javarészt a mamák és papák után van így :) de ha főzök, takarítok, benyomom és 1órát úgy elvan benne hogy öröm nézni.utána elalszik és egész jókat szundizik benne :) csak lassan már nehezen fér bele :D
2011. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem éri meg. Mi vászonhintát vettünk (Adamo-utánzat), és jelenleg már a második gyerek használja. És néha nagyobb is beleül (ő 2 éves, a kicsi 4 hónapos). Meg nekem az elektromos hintától rossz érzésem van. Olyan, mintha valami "robot vigyázni a gyerekemre... De szerintem ez csak az én hüyleségem. :D
2011. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!