Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki 8-10 hónapos...

Hogy néz ki 8-10 hónapos babátok étkezési napirendje?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggel 6 körül ébred, akkor kap tápszert kakóporral, mert simán a tápszert már nem hajlandó lenyelni. Aztán 9 körül eszik sajtkrémes kenyeret, vagy kenyeret párizsival, vagy tejpépet. Ebédre kap főtt kaját, ma pl. rizseshúst evett. Du. nem mindig eszik, de ha megéhezik akkor gyümit szoktam adni, általában banánt vagy almát. Este fürdés után fél 8 körül jön a vacsi, ami általában üveges bébiétel, amit leturmixolok, hogy a cumisüvegen átfollyon, vagy ha főzeléket főzök, akkor azt turmixolom le. Néha van, hogy tejbegríz a vacsi. De vacsira mindig cumisüvegezünk, mert fürdés után nem akarom kanalazni, mert kezdhetném előről a fürdetést.
2009. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggel 1/7-7 körül kel (vagy keltem, ha én viszem a nagyot suliba)akkor szopik, majd de még egyszer szopik, délben ebédel.(főzelék, gyümölcsí6zöldség, csirkehús...)

3 órafelé megint szopik, 4-5 között eszik ált tejmentes pépet gyümölccsel vagy ilyesmit.

Pár napja kap joghurtot, pici túrót, edédjébe joghurtot, ha olyan.

Majd este lefekvés előtt megint szopik.

És éjjel ébred 2-3 szor.

8,5 hónapos

Teát nagyon keveset iszik

2009. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel szopik, délelőtt gyümi( alma, banán) ebédre főzelékkel próbálkoznék kisebb-nagyobb sikerrel, de utána szopcsizik, délután tejpép néha gyümivel vagy gesztenyével dúsítva, este szopcsi lefekvés előtt és még éjjel is kétszer szopik.
2009. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!