Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó így az 5 hós babám étkezési...

Jó így az 5 hós babám étkezési napirendje?

Figyelt kérdés

Reggel 6kor eszik tápit(180ml víz,6 kanál tápi)

10-kor valamilyen gyümölcs

12-kor szilárd kaja(bébiétel,vagy amit én csinálok neki,1 EGÉSZ ÜVEGGEL BEVÁG)

16órakor tápi

19-19:30 fürdés után tejpép.

Éjjel tea.


2009. okt. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon jó.Inkább te főzz neki rendes főzelékeket,behabarva,az jobb,mint a gyári készítmény.És tehetsz bele húst is.
2009. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 13. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is pár nap múlva 5 hós a kislányom.

Nekünk úgy néz ki a napirend,hogy napi 5x eszik,kb 3 óránként.Csak tápszert (sajnos anyatej már nincsen).

Én kérdezetm a védőnőt a hozzátáplálásról, mert szerettem volna én is elkezdeni,de azt mondta hogy még teljesen felesleges és korai.Főleg nem szabad még ilyen korban teljes étkezéseket kiváltani.

Tehát mi most kóstolunk,ez azt jelenti,hoyg heti 1x 2x kap egy étkezés előtt valamilyen szilárdat,de abból nem eszik eleget így még tápot is kap utána.


Én a kóstoltatást is a védőnő ellenzése ellenére kezdtem el,de az étkezések kiváltását valóban én is korainak tartom még.De azért majd meglátod milyen ellentmondó-különböző vélemények lesznek erről.


Ja,és én csak és kizárólag vizet adok neki inni,se tea,se semmi.

Hát ezek vagyunk mi.

Még mielőtt megharagudnál esetleg nem azt mondom hogy a tiétek nem jó így,csak leírtam,hoyg nálunk hogy van,és aztán meg a véleményemet.

Üdv

2009. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Neked is köszi,természetesen nem haragszom!

Nekem a védőnő azt mondta,teljesen jó így,nagyon eltérőek a nézetek,valóban.

2009. okt. 15. 08:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,és nekem a kis finnyás nem issza a vizet,ezért kap teát,pedig jobb lenne a víz,ez így van.
2009. okt. 15. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!