Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa milumil ha 1 start...

Milupa milumil ha 1 start után milyen tápszert írathatunk?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz lassan, de 6 hónapos koráig a ha-s javasolják. Utána milyet írassak és mennyibe kerül receptre? Köszi a segítséget!
2009. nov. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is most váltottunk.

Magától a dokinő Milupa Milumil HA startot írt volna, de mivel nem akarja már elfogadni a kislányom (6,5 hós) így megkértem,hoyg mostmár a Milupa Milumil HA 2-t írja fel.


Ha receptre kéred,akkor mindenképpen HA-st (hypoallergén) fog felírni ami nem is baj,csak annyi változik,hoyg nem egyes lezs hanem kettes.

Annyiban különbözik,hoyg egy icipicit sűrűbb, és ahoyg észrevettem táplálóbb is.

Az ára nagyjából ugyanannyi (de ezt nem tudom pontosan mert mindig a férjem váltja ki a patika kártyájával).


2-es tápszert már lehet kapni a boltokban is, picit drágábban,de az nem HA-s. Inkább érdemes gyógyszertárban venni a hypoallergént, akár van recepted akár nincsen.

2009. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha akartok a HA-nál maradni, akkor Milupa Milumil HA2, ez 6 hós kortól van. Nekem az a tapasztalatom, hogy jók ezek a Milupás tápszerek, de mi már többfélét is próbáltunk. A HA-s 1920 ft receptre, 2600 körül van recept nélkül.
2009. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! A HA-s nál maradunk, de érdekelne, hogy mennyibe kerül a sima.
2009. nov. 26. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

előző, ez a jó

bocs

2009. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinő azt mondta, hogy a Milupa HA2 már nem lehet receptre adni. Recept nélkül megfizethetetlen, így a Humana baby fitt-et írja. Ez 900 grammos, és nincs 1000 forint receptre.
2009. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nekünk felírta a gyerekorvos, lehet hogy ez dokifüggő? Vagy mi lehet az oka hogy nem írta fel...??
2009. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekünk is felírta. HA-s tápszert és pépet kell hogy írjanak! Mindenképpen fel tudja írni!
2009. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12:36! Azt mondta a dokinő, hogy erre nem jár támogatás, csak a Humana Baby Fitt-re. Mással nem magyarázta. Én is sajnálom, hogy nem a Milupát használjuk, mert jól brvált, és nem ízesített. A Humana meg banán ízű. De holnap megint rá fogok kérdezni, és nem hagyom magam lerázni. :)
2009. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!