Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezne hogy a tápszertől nem...

Létezne hogy a tápszertől nem alszik?

Figyelt kérdés

írtam én már egyszer,hogy a babám szeptember elejétől nagyon sokat felsír éjszaka,és ha megnyugtatjuk,letesszük földre és elkezd kúszni,akkor nagyon sokat pukizik. kipróbáltam,hogy 4 napig nem adtam neki tápszert,csak tejpépet hígítva,és második naptól nagyon szépen aludt,csak egyszer kelt fel enni. most kíváncsiságból megint visszaálltam a tápszerre,és minden kezdődik előröl. azért álltam vissza,mert közbe bemérték a vízereket a szobájába,átrendeztük a szobáját,és nem tudtam eldönteni,hogy amiatt,vagy a tápszer miatt aludt jól. szerintem a tápszertől. elég ha csak tejpépet adok neki? amúgy 8 hónapos múlt a kisfiam. csak azt nem értem,hogy 4 hós korától ezt a beba tápszert issza,és 6 hós korától fájna tőle a hasa? kakálni nagyon nehezen tud,és amikor a tejpépet adtam neki,akkor napi 3-4 széklete volt. légyszi írjatok tapasztalatokat. ja! és már minden féle ,minden márkájú tápszert kipróbáltunk,a létező összes hasfájásra való gyógyszereket,cseppeket kipróbáltuk és mindegyikkel ezt csinálta!!!

előre is köszönöm!


2009. nov. 26. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

teljesen jó, ha este csak tejpépet kap!

érdekes egyébként, de nem tudom, mi lehet :)

2009. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy felfújja a tápszer.Nem lesz nagyon habos,ha felrázod?A széklete is azt mutatja,hogy jobb a tejpép.A pép laktatóbb is neki éjszakára.
2009. nov. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sziasztok!

képzeljétek,úgy néz ki,hogy a tápszer volt a probléma! lehet,hogy laktózérzékeny a kisfiam. laktózmentes tápszert eszik,és ettől szépen alszik,és nincs sírás. hascsikarást,hasgörcsöt okozott neki a tápszer!

sziasztok!

2009. dec. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!