Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának antibiutikum?

8 hónapos babának antibiutikum?

Figyelt kérdés
8 hónapos gyermekmnek az orvos ant.írt fel persze ki is ütötte, de persze visszafertőződött és most nem tudom mivel kezeljem ,mert azzal nem szeretném!Esetleg valaki nem tud olyan gyógynövényből álló szirupot amit vény nélkül kapok a patikában?náthás és köhög egy picit ,de inkább lehet jobban járok ha én adok neki valami természetes dolgot, mert elegem van az orvosokból most már!Előre is köszönöm!
2009. nov. 26. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
jól értem, hogy nem szedetted vele végig az antibiotikumot?
2009. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de amíg kellett igen de aztán kiütései lettek és addigra az orvos azt mondta,hogy nem kelle akkor szednie,de mivel én meg tőle elkaptam ,ezért visszafertőztem és most itt tartunk
2009. nov. 26. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a homeopátiás szereket. Nekünk is ez volt csak nekem 4 hetes volt a babám mikor antibiotikumot kellett szednie és egy idő után ugyanúgy rosszul volt én sem akartam ismét dokit, így magam kezeltem kb 6 hetes volt. Coryzaliat adtam neki, meg homeopátiás orrspayt. És meggyógyult.
2009. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nthára Coryzalia, köhögésre lándzsás útifű szirup
2009. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!