Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érjem el, hogy fiam az...

Hogy érjem el, hogy fiam az ágyban és ne csak kézben aludjon? Teljesen kétségbe vagyunk esve és nem látok a fáradságtól

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam, most van túl talán egy torokgyulladáson. Lázas volt sokat, emiatt sokat volt kézben. Azóta viszont minden éjszaka maga a pokol. Csak kézben hajlandó elaludni, amint megérzi maga alatt az ágyat felkel. SEMMIT nem alszunk három napja, megőrülök. Ő jól van ahhoz képest, vidám, kipihent, bár nyilván nem annyira, mint ha nyugodtan maga aludna, mert karikái vannak. MIT TEGYEK???!!!
2009. nov. 26. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom Vida Ági módszerét a kismamablog oldalon.
2009. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ott hol találom? és milyen módszer?
2009. nov. 26. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvasgass egy kicsit és rá fogsz jönni a megoldásra, nekem sokat segített.

2009. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le az ágyba(akár magad mellé) és várd meg amíg elalszik.Biztos hisztizik majd,de a fáradtság győzni fog.Én odafeküdnék mellé és simogatnám,ha üvölt,akkor csak szépen nyugodtan beszélve hozzá várnék,el fog aludni.Sok sikert!
2009. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az Aludj jól, gyermekem módszert ajánlom. Szerintem sirás nélkül sajnos nem úszod meg, de a 9 hónapos baba már nagyon okos, pontosan rájött, mit miért nem birsz...
2009. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk folyamatos a küzdés, mert mindig megtöri egy fogacska, vagy valami kis betegség, vagy oltás utáni láz stb. Egyébként én is szenvedek kb. 2-3 napot a szoktatással, de 9 hós kora óta így teszek.

Amikor már nagyon ásítozik, dörzsöli a szemét, szépen felviszem a szobájába, beteszem a kiságyba (hasra). Perszer sírás és hiszti között orbitális külömbség van, néha nagyon nehéz, főleg hallgatni, de a lényeg, hogy nem vedd ki az ágyból, csak szépen nyomd le a hátát, vagy ha nem akkor picit eréjesebben, és közben két kézzel, fejecskéjét, fülét, hátát egyfolytában simogatom, és közben nem beszélek hozzá, csak ha újra feláll, feltérdel, és akkor mondom, hogy feküdj vissza, csukd be a szemed és aludjál drágám...stb. Csinálj bármit, de ne vedd ki, csak ágyon belül öled-puszild simiz, és nyomd le a hátát. Nekem az első nap 1.5 órába telt, borzasztó volt, de a második fél óra, aztán negyed, a végén 5 perc simizés is elég neki.

Most Ő is bekéreckedett többször és kezdhettem tegnap előlről, de 20 perc alatt elaludt. Tudom, nagyon nehéz, nincs rosszabb, mikor hallod a csemetéd, ahogy sír, de hidd el egy-két nap és hozzászokik, és te neked is könnyebb lesz és aludni fogtok, ez garantált módszer. A szomszédasszonyomnál is működött és másoknál is. Minden csak kitartás kérdése, ne add fel!!!

2009. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az "Aludj jól, gyermekem " könyv segített, megoldott minden problmát, melegen ajánlom. Ha írsz privit, küldöm is.
2009. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!