Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen napotok volt alvás...

Milyen napotok volt alvás ügyileg?

Figyelt kérdés
Az én 17 hónapos fiam előző este 9-től másnap 9-ig fel se akart kelni. Aztán már fél 2-kor megint aludt és negyed 5-ig. De este 9 körül ismét sikerült elaludnia. Nektek is ilyen sokat alszik ma a csemetétek??
2009. nov. 25. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
másfél éves, fél8kor kelt, ami érdekes,mert fél7 körül szokott. aztán aludt du. 3 órát, amit szintén nem szokott. fél 9kor már megint ment aludni:)))
2009. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is nagyon alvós nap volt! Reggel 6kor felébredt cicizni, 7kor már visszaaludt, 3/4 10kor már aggódtam miért nem ébred fel:) és még ezután is aludt jó sokat.
2009. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, már azt hittem beteg lesz:)
2009. nov. 25. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
húúú de jó nektek, az én kislányom délelőtt 3/4 órát, és délután fél órát aludt...képzelhetitek
2009. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tündér babám ma 7-kor kelt, délben 40(!) percet aludt.

3/4 8-tól alszik ma este, de már háromszor felsírt. :(

2009. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!