Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos gyereket már el...

8 hónapos gyereket már el lehet kényesztetni?

Figyelt kérdés
Kérem segítsetek aki ilyen problémával küzködik, mert elfogyott a türelmem!Egész nap a kislányom csak velem akar lenni nem tudok még wc-re se elmenni.Eddig el volt úgy ,ha látott mellettem eljátszott, de most már addig üvölt húzza a nadrágomat egyszerűen tudom az én gyerekem, de nagyon idegesítő,kb.5 percet van el a játékaival, régen akár fél órát is elvolt úgy,hogy nem látott ha ott ültem mellette, akkor tudtunk játszani, de most még azt sem mert mászik rám, szét tapos,nem bírom.Segítségem nincs csak a férjem ,aki ha itthon van segít, de már ő is fogja a fejét,hogy mennyire megváltozott.Kérlek segítsetek aki ilyen cipőbe járt vagy jár,hogy viseli és, hogy oldja meg,szeretem a gyerekemet ,de elfogyott minden türelmem.Egész nap csak sír már szintre semmi nem jó csak az ,ha tartom, de egész nap nem megy és nem akarom.Előre is köszönöm.Élvezni szeretném az anyaságot nem túlélni a napokat.
2009. nov. 25. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

a jó öreg szeparációs szorongás :)

igen, simán el lehet kényeztetni már kisebbet is.

azt ajánlom, ne cipeld a babát.

az enyém si ilyen, én igyekszem nem felvenni és ciplelni, hanem a hisztit figyelmen kívül hagyni. már sokkal jobb a helyzet, már csak az apja nadrágjt húzogatja, hogy vegye fel, az enyémet nem. :)

2009. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeparacios szorongas. Teljesen normalis rakcio. Hetek kerdese es elmulik (egyelore). Nalunk is nagyjabol 8 honaposan jott ki, borzaszto volt. Mert en inkabb lazadasnak ertelmeztem, olyan volt, mintha folyamatosan veszekedne velem a pelenkas gyermekem. A hisztit figyelmen kivul hagytam, de ha azt ereztem, hogy ez most azert van, mert olelesre, bujasra vagyik, akkor azt mindig megadtam/megadom neki. Es sokat jatszunk egyutt, mert igenyli. Turelemmel vissza fog szokni a regi kerekvagasba, es megint fog egyedul is jatszani. De egyelore szemmel leszel tartva. Es most sajnos inkabb tulelos idoszak kovetkezik. :o) Ha pedig vegkepp nincs turelmed, akkor vonulj be a konyhaba, rugj bele kettot a konyhabutorba, es jobban leszel. Hulyen hangzik, de igy van.
2009. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!