Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, h ilyen korán felállt?

Normális, h ilyen korán felállt?

Figyelt kérdés
Kislányom elsején lesz 7 hónapos, és 2 napja történt, h kimentem valamiért a szobából, ő meg a kiságyában volt. (már 2 hete ül, és elérte a kiságya tetejét) amikor visszajöttem, nem hittem a szememnek, olyan erőszakosan akart utánam vagy kijönni a kiságyból, h teljesen felhúzta magát. Elég sokáig így ácsorgott (szerencsére, mert tudtam csinálni pár képet meg videót) :) de aztán végül lehuppant a popsijára. Én csak aggódom, h nem túl korai-e még, nem lesz e valami baja a gerincének vagy a lábainak....azóta mondjuk nem csinálta
2009. nov. 25. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gyerek magától annyit csinál, amennyit bír. Azzal nincs gond.
2009. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6,5 hónaposan állt fel. Mikor először megcsinálta utána folyamatosan csak felállt. 9 hónapos korától már lépegetett önállóan 4-5 lépést is. Azt mondják, ha nem erőlteted, akkor nem baj, mert ő tudja, hogy mennyire van megerősödve az izomzata hozzá. A lényeg, hogy nem szabad erőltetni. Ha akar, hadd álljon fel, ez még nem jelenti azt, hogy korán el fog majd indulni. Sőt, most biztosan egyre többször fel akar majd állni, mert élvezni fogja, hogy már ezt is tudja :-)
2009. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így van amit magától csinál azzal nincs gond! Az én fiam is 7 hónapos volt amikor felállt. Ne aggódj nem lesz baja !
2009. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hónaposan és 1 hetesen állt fel.
2009. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az enyém is 7 hónaposan állt fel.
2009. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom egyedül ült már 4 hónapos korában kitámasztás nélkül.6 hónaposan már lépegetett ha fogtam a kezét.Ma már 10 hónapos és egyedül lépeget.És nem hiszem hogy gond lenne.Kikértem a védőnőm és a dokim véleményét is.Szerintük ha nem sír,nem lesz semmi baja,mert nem fáj neki.Sok sikert nektek is!
2009. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Persze, normális, ügyes baba. :)


Nyugi lesznek itt még ügyesebb babák, akik állva születtek...:) Bocs, de nem bírtam megállni...nem értem, bogy arra a kérdésre, hogy normális-e, hogy ilyen korán felállt, miért válasz az, hogy a másiké már mennyivel korábban megtette. :S Mi ez? Verseny??

2009. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Azért válasz, az, hogy pl az enyém korábban megtette, hogy a kérdező képben legyen és ne aggódjon, hogy az ő gyereke is viszonylag korán felállt.

Nem dicsekvés, hanem tény.

"akinek 6 hónapos és 1 hetesen állt fel a lánya, (de akinek a fia csak 8 hónapos kora előtt egy héttel állt fel)" voltam

2009. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha valamit meg kell magyarázni, kedves anyuka:) te csak annyit írtál, mennyi idősen állt fel, semmi olyat, hogy ne aggódjon.
2009. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ne vesszetek össze emiatt :)

amúgy lehet h nem konkrétan az volt a kérdésem, h kinek mikor...de megnyugtató, ha tudom, nem egy marslakó a gyerekem :D

Köszönöm mindenkinek a választ!

2009. nov. 26. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!