Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napraforgóolajjal fürdés...

Napraforgóolajjal fürdés előtt vagy fürdés után kell a babát bekenni?

Figyelt kérdés
Az én kisfiamnak nagyon száraz a bőre, és ezért nekem automatikus volt, hogy fürdés után kenjem be napraforgóolajjal. Így rendbe is jött a bőre, most nagyon szép. Viszont továbbra is fürdés után olajozom, és nem tudom, hogy így jó csinálom e, mert többen mondták, hogy olajjal fürdés előtt kell lekenni.
2008. júl. 14. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A hajlatokba fürdetés előtt kell bekenni vattacsomóval. De fürdetés után tényleg kell kenegetni olajjal. Szóval jól csinálod. Csak arra figyelj hogy ha fürdetés előtt a hajlatokat kitörlöd azt mosd le fürdetés közbe,mert bepárlik neki!
2008. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. júl. 14. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is fürdés után kenjünk be olajjal mert akkor jön a babamasszázs és azt olajjal lehet csinálni. A hajlatokat ha túl sok olaj kerül oda kitöröljük olajazás után. Szerintem is jól csinálod.
2008. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is jó, hogyha a fürdővizébe teszel pár csepp olajat.

Vigyázni kell,hogy a szemébe ,szájába ne menjen a víz.

Nagyon puha lesz tőle a bőre. Persze kicsit nehezebb lesz tartani a babát ,mert csúszós lesz:-)

2008. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!