Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar híznia 11,5 hónapos...

Nem akar híznia 11,5 hónapos lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eszik, de nem olyan sokat, és nem tudom és nem is fogom erőltetni, ha nem akarja. Emellett nagyon sajtkukac, állandóan izeg-mozog. Jelenleg csupán 7,8kg. Én is és a párom is ilyenek voltunk gyermekként, nagyon soványak. Persze ez a doktornőt nem érdekli. Azt mondta, ha 1 éves koráig nem éri el legalább a 8,5 kilót, akkor ki kell vizsgáltatni(vérvétel és esetleges vizsgálatok).Mit csináljak? Kizárt, hogy 2-3 hét alatt annyit hízzon! Nem tűnik úgy, mintha bármiféle egészségügyi problémája lenne. Lehet genetikailag ő is ilyen vékonyka, nem?
2009. nov. 25. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ikerlányaim 1 évesen pont ilyen súlyban voltak,most 3,5 évesen 12kg mindkettő.Engem pont a doki vigasztalt,h vidámak,virgoncak,mozgékonyak,nem betegesek,akkor nem kell aggódni rajta,esznek amennyit kérnek,híznak amennyit tudnak.
2009. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az en lanyom holnap lesz 1 eves, de o ruhastol 8 kilos.

en nem foglalokozom doktornokkel. mar az elso honapban mondta, hogy adjak potlast mert 100gr-al kevesebb mint kene legyen. hat en nem adtam, honnan tudja a doki, hogy milyen genjei vannak a gyereknek?

ha nem latszik betegnek akkor ne vidd kivizsgalasra. nem ti vagytok az egyetlen kissulyu babasok.

az enyem sem nagyetku (belediktalok minden falatot), de nem is sovany. es o is sajtkukac.

miert kell beijesszteni a szuloket ha kell ha nem?!

2009. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit hasonló szituban voltunk.

Kisfiam 1/2 évesen 8250 gramm volt, 1 évesen pedig 9170. A dokinéni elküldött vérvételre, és én egy cseppet sem bántam. Előtte csak éreztem, hogy nincs semmi baja a kicsinek, de most, a vizsgálat után már legalább tudom is.

Azóta pedig elkezdett hízni. Most 14 hónaposan 9600 gramm.


Szerintem ha a doki leküld vérvételre, akkor menjetek el. Attól megnyugszol.

2009. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13:21 es vagyok


milyen magas most a babad?

2009. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!Olyan 76-78 cm között lehet, nem tudom pontosan megmérni:)
2009. nov. 25. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!