Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szívesen megtudna...

Más is szívesen megtudna többet az idelátogató csapatról?

Figyelt kérdés
szerintem sokan vagyunk akik rendszeresen járnak ide egészen a teherbeeséstől a babákig, vagy egyenlőre próbálkoznak. Ha van kedved írj magadról bővebben, én szívesen olvasgatnám:)Nekem már nagyon sokan segítettek itt, de néha olyan rossz ez a névtelenség.
2009. nov. 25. 11:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jó hogy ilyen sokan írtatok:)

Én is akkor jöttem ide, mikor terhes lettem, nagyon sok segítséget kaptam, most már másfél éves a fiam, de még mindig sok a kérdés:)

Mi budapestiek vagyunk, ez a első babánk(remélem nem az utolsó), de amíg nem megy bölcsibe(jövő szeptember), remélem meggyőzöm a férjem az öcsiről. Én szeretnék még egy pasast:)

2009. nov. 25. 15:01
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En a legjobbkor talaltam erre az oldalra.

Ferjemmel Kanadaba koltoztunk eleg hamar teherbe estem es meg a terhessegem elejen fedeztem fel ezt az oldalt.

Nagyon maganyos voltam,nem sok baratunk volt meg es teli voltam kerdesekkel a terhessegemet illetoen.

Ez az oldal illetve ti lettetek a mindennapi tarsasagom es itt minden kerdesemre valaszt kaptam.

Most 5 honapos a kisfiam,Erik.Es most a Babak resz a legtobbet latogatott de igyekszek segiteni a kismamaknak is ha tudok.

Udv mindenkinek es puszi a babaitoknak.

Noemi

2009. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En eleinte a macskak temakor miatt jartam erre es mikor terhes lettem, atalltam ide :)

Mar 15 honapos a lanyom, sok hasznos dolgot megtudtam innen. Mas segitsegem nem igazan volt, mert kulfoldon elek. Azota is felnezek minden nap, van amikor elkalandozom kulonbozo temakorokbe is.

Egy par emberrel osszeismerkedtem, tobbel kozelebb kerultem, telfonon tartottuk a kapcsolatot mert egy helyen szultunk, de en elobb, igy segitseget kertek.

25 eves vagyok, es a babazas mellet ezerrel tanulom a nyelvet :)

Reka es Lena

2009. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!