Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szívesen megtudna...

Más is szívesen megtudna többet az idelátogató csapatról?

Figyelt kérdés
szerintem sokan vagyunk akik rendszeresen járnak ide egészen a teherbeeséstől a babákig, vagy egyenlőre próbálkoznak. Ha van kedved írj magadról bővebben, én szívesen olvasgatnám:)Nekem már nagyon sokan segítettek itt, de néha olyan rossz ez a névtelenség.
2009. nov. 25. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én akkor kezdtem olvasgatni itt mikor az első babámat vártam, majd ahogy egyre több kérdésem lett azt itt is fel tettem.

A babám már 11 hónapos, most megint babát várok és azóta is mindennap be lépek ide és olvasgatok, kérdezgetek és ha tudok válszolok is.

:)

És te?

2009. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hellóka! Én a második kislányommal való teherbeesés előtt találtam rá erre az oldalra, majd terhesség alatt minden egyes kérdést elolvastam. Most 8 hetes a lányom, Nikike, de nincs már annyi időm, ezért csak néhányat olvasok, vagy kérdezek, de minden nap felnézek. Próbálok vissza nézni a terhesség, szülés témakörbe, de kevés nekem ez a 24 óra egy napra... :) A nagyobbik kislányom 5.5 éves, Lili. Én Rita vagyok, és Borsod meyéből írogatok. Ti??
2009. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.én akkor találtam ezt az oldalt amikor nem sikerült teherbe esnem.itt olvastam az ovú tesztről,és a 2.alkalommal sikerült is.aztán mindennapos lettem az oldalon.35 éves vagyok,és a második babámat vártam,ő most 11 hónapos.Nagyon édes,jó baba,persze neki is megvannak a babás bajai.Apa rendes apuka,mindenbe kiveszi a részét,és imádja pici fiát.amióta megszületett, a babás oldalra nézek fel inkább,bár mostanában inkább csak 1 perc alatt olvasgatok és továbblépek.nagyon felháborítanak egyesek viselkedései,stílusai.és őszintém megmondom van,hogy nem tudok nem válaszolni.ilyen volt egy tegnapi 11 hónapos szomszédgyerek rossz viselkedése amit a kismama nem tud elviselni.mivel nekem is ilyen idős a gyerekem nem tudtam megállni szó nélkül a dolgot.de volt egy anyuka,vagy a fene tudja az e,aki azt irta,hogy minden anyukának ilyen degenerált gyereke van.neki személyesen köszöntem meg a kedves sorait,mert ugy éreztem ez már nem nyílt oldalra való.Egyébként nagyon szeretek itthon lenni a kis örökmozgó,huncut manómmal.és alig várjuk a karácsonyt.most még szebb lesz mint eddig.köszönöm,hogy írhattam magamról.
2009. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor találtam ide, mikor 10 hetes terhesen kirúgott a főnököm, erre kerestem megoldást. Azóta megjártam a terhesség, szülés, szoptatás kategóriákat, most a babák kategória vonatkozik rám. Lassan fél éves a kisfiam. Szinte minden nap jövök, olvasgatok, itt is ott is, válaszolgatok, kiakadok, megnyugszom és megnyugtatok.

Viki Pestről.

2009. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor kezdtem ide járni amikor megszületett a gyermekem,kaptam sok segítséget! 13 hónapos a gyerekem,vidékről jöttem a "nagy" városba a barátok 220km-rel arrébb! Jó ide benézni ,csak az az elszomorító,hogy vannak akik itt töltik le más anyukákon a felgyülemlett indulatokat! Komolyan ,néha elcsodálkozom hogy ha itt ezt művelik mit csinálhat hogy beszélhet otthon!

I@Z

2009. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
I&Z :)
2009. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én is már rengeteget gondolkoztam azon, hogy kik járnak erre az oldalra, kik azok akik sokat segítettek, vagy azok akiken jókat nevettem, sírtam vagy éppen bosszankodtam, remélem most kicsit megtudom...


én egy vetélés után találtam erre az oldalra, azóta nagy utat bejártam, ami néha nehéz volt, de legtöbbször csodás is. Kiderült, hogy pcos vagyok és hogy nem valószínű, hogy lehet kisbabám, de rácáfolt az Élet, mert egy gyönyörű 8 és fél hós baba játszik itt a lábam alatt, akit a világon alegjobban szeretek.

Szinte mindennap járok ide, nagyon sokat segítettek nekem és én is sokat próbáltam másoknak, nem csak a babás oldalra nézek be, hátha másban is segíthetek.

Amúgy 20-as éveim közepén járok, vidéki vagyok, egyetemista, a férjemmel 10 éve vagyunk együtt nagy boldogságban, remélem még sokáig itt leszek veletek

2009. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Apa talált rá erre az oldalra egy nagyon sírós (baba+anya) éjszaka után, hogy a hasfájásra megoldást találjunk. Azóta rendszeresen olvasgatom a babás rovatot, igyekszem segíteni, és sok új információt is szerzek Tőletek. Nagyon jó érzés, amikor kedves és valóban hasznos válaszokat kapunk, amikor érdek nélkül csupán segítünk egymásnak.
2009. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én pár hete találtam rá erre az oldalra. Sok érdekes és hasznos tippet olvastam már itt. Ha tudok, akkor adok én is másoknak tippeket, és én is tettem már fel kérdést. Külföldi vagyok és nagy segitséget jelent számomra ez az oldal. Egy 24 éves és 34 hetes km

2009. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sziasztok.

hát én ugy keveredtem ide,hogy a párommal probálkoztunk már 15 hónapja és elterveztük h kivizsgáltatjuk magunkat mind2en.hát keresgéltem neten h hova kell apának fordulni,meg miket szedjünk h sikerüljön a baba.akkor nagyon nem foglalkoztam még ezzel az oldallal,scak elolvastam a válaszokat amit a kereső kidobott.akkor még nem tudtam de már ott növekedett egy apró élet a szívem alatt.hát kb 1 hónap múlva,visszatértem az odalra,mert nem találták a babát az uh-n és kétségbe voltam esve,h miért nem látszik semmi.akkor nagyon sok megnyugtató választ kaptam.és 1 héttel késöbb már látszott a fiam(persze akkor még nem tudtuk h fiú).azóta mindennapos látogató vagyok az oldalon,és próbálok mindenkinek segíteni,biztatni.és próbálok visszajárni minden(teherbeesés,terhesség,szülés,babák)kategóriába.


most itt ül mellettem a székébe a 3 hós kisfiam.és ő életem értelme.

Saci és Pacus

2009. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!