Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám érzékeny lenne a...

Ha a babám érzékeny lenne a tejre akkor az első evés után jelentkeznének a tünetei? Akinek érzékeny a babája a tejre az hogy vette észre?

Figyelt kérdés
ma csináltam neki felesen tejbegrízt, azaz fele tejjel fele vizzel, 11 hónapos lesz, sajnos sem a tápszert nem fogadja el sem a tejpépet nem eszi meg ilyen jó ízüen, eddig sima vizzel csináltam a grízt.
2009. nov. 25. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Első evéstől számított 3-6 órán belül jelentkeznek tünetek ételallergiával kapcsolatban!

Legalábbis ezt mondta nekem a napokban a védőnő és a gyermekorvos is!

Mi most szenvedünk valamilyen allergiával 3. hete, de nem jövők rá mitől lehet, már teljesen visszatértünk a tápszerre a kész tejpépre nem iszik tejet és csak üveges bébiételeket és italokat iszik sőt még csap vízet se kap és csak foltosodik még mindig a lánykám:(!

Ha pöttyök és foltok jelennek meg a testén akkor lehet gyanakodni az ételallergiára, hanem akkor jó étvágyat a babádnak!!

Amúgy eddig a kislányomnak semmi baja nem volt, 3 hete tart ez a nyavaja és teljesen kész vagyok!

Üdv egy 18 hónapos kislány anyukája aki 19 hetes kismama is.

2009. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk a tejallergia 2 hó alatt forrta ki magát. néha volt hígabb széklete, 1-2 pötty is előjött néha, de ezt a szúnyogokra fogtuk. viszont 2 hó elteltével egyre intenzívebb volt minden tünet. sajnos, ha mindig azt nézném mire lehet allergiás, akkor nem mertem volna etetni. 13 fajta allergiát mutattak ki nála másfél évesen!( karcolásos). aztán 2 évesen vénás vérvételből már csak 3-at, de azt mondták, ne törődjek vele túlságosan. mindent ehet azóta is, csak mértékkel és figyelni kell a keresztallergiákra is.
2009. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, akkor figyelem ne hogy valami tünete legyen!

Szép napot nektek

2009. nov. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!