Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a lábára? Bővebben...

Mit adjak a lábára? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Babám járni még nem tud (lassan 7 hós), ezért igazán nem cipőre gondoltam. Eddig textilből készült "cipőcskét" adtam rá, amit a Tescoban is lehet venni, viszont ha igazán hidegek lesznek, szerintem az nem lesz elég. Kenguruban szoktam kivinni, mert nem szereti a kocsit, de hamarossan áttérünk a biciklire, mert már szép kis súlya van. Így betakarni nem tudom. Mit tanácsoltok?
2009. nov. 25. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kintre nyugodtan vegyel neki egy kiscsizmat vagy kiscipot. Nem baj, ha nem tud jarni, de az vedi a legjobban a hidegtol a labat. Vagy esetleg lehet kapni irha mokaszint. Meg az jol melegiti a labijat, mert belul bunda, kivul bor.
2009. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4,5 hónapos, 8 kiló és a babkocsiba is adok rá bundás kis csizmát, pedig Ő sem tud még járni:-) Nem csak azért kell a lábbeli hogy ne mezítláb járjunk, hanem hogy melegítsen, tehát egész pici kortól évszaktól függően nekik is kell a lábukra!
2009. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám ilyen korban talpas overálban volt, nekik ilyenkor az a legkényelmesebb.
2009. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!