Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdtétek el...

Mennyi idősen kezdtétek el babátokat pohárból való ívásra tanítani?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos vettem neki Avent itatópoharat és nem fogadja el mert széles a csőre. Szerintetek el fogja fogadni idővel? Avent cumiból iszik Mamos üvegbe mert a Mam cumiját sem fogadta el. Arra gondoltam megpróbálnám pohárból itatni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. nov. 25. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 6hónapos kora óta tanítom,most 9 hónapos, és néha sikerül neki 2-3kortyot egyedül inni, a többit segítséggel. Nekünk is avent varázsitató van, vettünk rá puha csőrt, nem tudom nektek az van-e!? A lányom sem fogadta el először,csak amikor rájött hogy miként kell használni. Azóta ha megszomjazik, megy érte és egyedül iszik belőle.
2009. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak pohárból itatom, 7 hónaposan kezdtem hozzátáplálni és rögtön pohárból kapott vizet, most 10 hónapos.
2009. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan kezdtem itatni pohárból, mert a cumisüveget nem fogadta el. Csőrös pohárból kb. 6 hónapos kora óta iszik, de csak úgy, ha nincs benne a szelep, mert nem szívja. Most 8 hónapos, sima pohárból szépen iszik, persze én tartom a szája elé, de már nem kell elvenni minden korty után, hanem folyamatosan nyel akkor is, ha a szájába van a pohár széle.
2009. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hós kortól poharazunk, 3 hótol csőrös volt.
2009. nov. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hós kora óta, előtte csak cici volt. először iszonyú béna volt, de kb. 2-3 hete szépen tud inni belőle (de még én tartom neki a poharat). 11 hós.
2009. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!