Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám éjszaka hol...

3 hós babám éjszaka hol 2-kor, hol pedig hajnali 4kor kel fel enni, miért ilyen változó ez nála?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már át kellene lassan aludni az éjszakákat. Van még hasonló anyuka, akinek hasonló korú babája nem alussza át az éjszakát?
2009. nov. 25. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj ezen, nekem már a harmadik babám van - ő most 5 hónapos, és még mindig kel enni éjjel. Mivel igény szerint szoptatom, ezért nem óramű pontossággal, hanem akkor amikor éppen úgy érzi. Kap egy cicit, és utána alszik is tovább.

Gondold el, hogy a pocakodban 9 hónapig nem ismerte azt, hogy mit jelent éhesnek lenni, mert a köldökzsinór folyamatosan ellátta. Kijött egy tök ismeretlen, idegen világra, ahol érik kellemetlenebb dolgok is (pl. fáradt, éhes, kontaktus kell neki stb.). Szerintem különösebb gond nélkül meg kéne kapnia ezeket amikor igényli. Nagyon picike még. :-)

Jó babázást!


Ja a két nagyobb is sokáig kelt éjjel cicizni, de mióta leszoktak, azóta nyugodtan alszanak, mint a bunda egész éjjel. Szóval nem fog "rászokni" csak megnyugszik tőle.

2009. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
oh, 3 hónaposan ez gyönyörű, hogy 1szer kel fel!!! Van olyan ismim, akinek 5ször is felkelt, még 5 hónaposan is! az nem baj hogy hol ekkor, hol akkor lesz éheske, nem óramű pontossággal kell felkelnie, ez tévhit! ja és nem baj, hogy megébred éjjel, még kicsit odébb van az "átaludjuk az éjszakákat!":)
2009. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 4 hónapos és tápszeres. Ő is felkel 2-3 óra körül és azért mert éhes. Ilyenkor én is felkelek és csinálok neki hamit, utánna alszik reggelig. Már én is nagyon várom, hogy átaludja az éjszakákat! :)
2009. nov. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kislányom igaz még csak 8 hetes, 8-kor alszik el általában, és van hogy 2 körül kel, de van hogy csak 4-kor. Szerintem ez teljesen rendben van, örülj Te is hogy csak 1szer ébred!

Sok boldogságot!

2009. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!