Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hideg vagy a meleg párásítót...

A hideg vagy a meleg párásítót nem lehet használni a babáknál? Amelyiket nem lehet, miért nem?

Figyelt kérdés
Vettunk párásítót,amit be lehet állítani hidegre és melegre is,csak valami rémlik,hogy valamilyiket nem lehet használni baba mellett,de lehet rosszul emlékszem.Egyébként a babánk már 14 hónapos.
2009. nov. 24. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
mi eddig melegpárásítót használtunk. most tértünk át a hidegpárásítóra, mert nagyon csúnyán köhögött a lányom. lehet, h nincs összefüggés, de egy próbát megér! ( napok óta esténként szárazköhögés gyötörte.)
2009. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A meleget nem lehet használni, mert az a bacik melegágya: meleg és nedves környezet. De szerintem 14 hósan már nem annyira veszélyes ez. De ha már olyan kütyütök van, ami ad választási lehetőséget, akkor inkább a hidegre kapcsold.
2009. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!

Ha a hideget használom pl.éjjel,nem huti le a szoba homérsékletét?

2009. nov. 24. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
a hőfok nem változik, én legalábbis nem vettem észre. mi felnőttként is használjuk, ilyen hidegben, és amúgy is. sok allergiás tünetet enyhít, és aszmásoknak is ha jól tudom ezt ajánlják. ( 2 gyerek van 1 párásítóra a helységben)
2009. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!