Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Vannak anyukák akiknek...

Lányok! Vannak anyukák akiknek még pici a babájuk és ismét terhessek?

Figyelt kérdés
9 hóbapos a kisfiam,és ismét terhes vagyok.Nagyon megijettem!!!!!!!!!!!!!!vannak olyan anyukák akik hasonlo helyzetben vannak, voltak hogy oldották meg????????????!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 24. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

6 Hónapos volt a lányom amikor teherbe estem,akartuk!

December 30.ára vagyok kiírva,már várom a végét a lányom 1 hónapja kezdett menni úgy hogy nem vagyok kímélve de ki lehet bírni apa is sokat segít! Minden segítséget vegyél igénybe!Kitartás!

2009. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh.Ez kemény.sajnos nekem nem is nagyon lenne segitségem.Esetleg 10 éves kislányom.:)Apa dolgozik,mamák meg nincsenek.:(Valoszinű nem tudom megtartani.Szoptatás mellett történt.:( :(
2009. nov. 24. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmi baj nem lesz!Nekem 11 hónapos volt a fiam mikor ismét várandós lettem.Fogtuk a fejünket,hogy Na most mi lesz!!!De az Élet megadta rá a választ!Két fiú büszke anyukája vagyok, és néha ideges,néha hulla fáradt,de nagyon boldog.Ajánlom figyelmedbe a hordozó kendőket.Így tudsz majd a nagyobbik után rohangálni amíg rajtad csüng a kicsi...nekem bevált.Mindig előző nap főzd meg a másnapi ebédet amiből jut vacsorának,kvázi dolgozz előrre,és a legfontosabb,beszélj apukával hogy most aztán elkélne a segítsége,de leginkább a lelki támasza,hogy erős tudj maradni mikor kell.De persze addig még vár rád pár nyugis hónap,ami még gyorsabban telik el mint az első babánál.Beszélgess sokat több gyermekes anyukákkal,hogy hogyan alkalmazkodtak a minden napi teendők,több gyerek ellátásához.Fogadj jó szívvel !minden! segítséget,és ne akarj majd szuper anyu lenni!Pihenj amennyit lehet,és ne aggódj!Szép lassan össze nőnek,és amíg az egyedüli gyerekek tépik anyu szoknyáját hogy játszon vele(nem sértés az egykéknek!),addig a te két szép porontyod órákig el lesz egymás társaságával.Kitartás!
2009. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 9 hónapos volt a lányom amikor kiderült,hogy jön a tesó.Most a pici 10 hetes.Nem könnyű,de meg lehet oldani.Ráadásul a pici nagyon hasfájós volt,1 hete kezdett javulni,addig éjszakákat nem aludtunk,ráadásul segítségem sem nagyon van.(és még főznöm is kell minden nap,mert apa itthonról visz ebédet,meg a nagylány miatt is)Nem lesz egyszerű,de belejössz.Én a terhességet nehezebben viseltem.
2009. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!