Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok mit...

9-10 hónapos babátok mit eszik már?

Figyelt kérdés
Elsősorba azok, akik tápszeresek, így korábban kezdték a hozzátáplálást.
2009. nov. 24. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányom anyatejes volt 8 hónapos koráig, azóta tápszert kap este és reggel, remélem így is elfogadod a választ :)

Ezeket eszi már: alma,meggy,őszibarack,sárgabarack,banán, szilva,szinte az összes bébidesszertes cuccot(amióta kevés a friss gyümölcs),kivétel a birsalma. Az nem jön be neki.

Burgonya,rizs,tészta(dumrum)de már evett rendeset is velem,kenyér,kalács,kifli,neki való babapiskóta és keksz gabonapehely(milupa),cékla,tök,sütőtök,spárga,zöldbab, borsó,répa,zeller,fehérrépa,cukkíni,paradicsom(héj és mag nélkül,karfiol,brokkoli,saláta,fehérrépa,tojássárgája, joghurt,túró,túrórudi belseje,krémtúró,sárgadinnye,körte, szőlő,sajt. Azt hiszem ennyi. Néha a mi kajánkból is kap, attól függ mi a menü..

2009. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon paramami avgyok....10 hós a kisfiam, és a tápi mellett répa, brokkoli, spenót, karfiol, egy kis trappista sajt, sütőtök, alma, barack, körte, tök, sárgabarack, csirkemell, azt hiszem mindent leírtam. Lisztes, tejes dolgokat még nem adok. Sajtot is csak kis mennyiségben. A családban van lisz, és tej allergiás is, így nagyon óvatos vagyok mindennel.
2009. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!