Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos Babának mit szoktat...

11 hónapos Babának mit szoktatok adni reggelire?

Figyelt kérdés
Mert általában tejet,vagy tápszert szoktam adni.És hogy néz ki egy napi evés,miket adtok egy nap?Nemsokára már 1 éves lesz.
2009. nov. 24. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Reggel 7 óra körül tápszer vagy babatej

10 óra körül gyümölcs vagy joghurt,túrókrém,kifli-sajt-felvágott,kalács,stb.

13-14 óra ebéd amit mi eszünk,persze azért neki szaftosabbra kell csinálnom az ételét mert ha túl száraz nem eszi meg

18-19 óra vacsora amit mi eszünk,pl.májkrémes kenyér bundás kenyér stb./néha tejpép/

20.30-kor lefekvés előtt tápszer

2009. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ez jól hangzik.De a babatej nem = a tápszerrel?

Tulajdonképpen az micsoda?Szerintem az ugyanaz.Nem?

2009. nov. 24. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk még csak 4 fogunk van. Reggelire (6 körül) tápszer, 10 körül gyümi darált keksszel. Ebéd egy körül gyümis husi (üveges, mást nem hajlandó megenni a drága), 5 körül uzsi, az mindig vmi tejes (krémtúró, joghurt, puding) vacsi pedig 9kor, az pedig tápszer.
2009. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legelső válaszoló vagyok.A babatejen a gyerek tejitalt értettem.Azt kap reggelire/Nestlé vanilia vagy sima/ a simát szoktam izesiteni kakaóval vagy Maci kávéval igy változatosabb neki.Csak este kap tápszert!
2009. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. :)
2009. nov. 24. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!