Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Aloe Vera-s terméket...

Milyen Aloe Vera-s terméket lehet adni 4,5 hónapos babának immunrendszer erősítése céljából?

Figyelt kérdés
Kisfiam már másodszor beteg, először fülgyulladása volt náthával, most meg köhög és piros a torka. Anyatejes baba, de mégis beteges. Doktornő mondta hogy van olyan aloe-s termék ami immunrendszer erősítő és babáknak is adható, de a nevét nem tudta megmondani.
2009. nov. 24. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia ennek a terméknek a neve Berry Nektár nagyon jó tényleg mi is isszuk és még sosem voltunk még csak náthásak sem anyatejes baba 15hónapos egy kis kávéskanállal kell adni naponta nagyon finom.Áfonya és alma van benne.Üdv.
2009. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Kipróbáljuk!
2009. nov. 24. 16:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a doktornő az Activátor nevű terméket ajánlotta. Pár csepp kell csupán a tápszerbe (már nem szopizik 4 hós kora óta). Egyszer sem volt még beteg, pedig a nagytesó az oviból "hazahoz" sokmindent.:)
2009. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


BERRY NECTAR 1 ÉVES KOR ALATT NEM ADHATÓ!!!!!!!


5,5 hónapos a kislányom és rendszeres FLP Termékfogyasztók és munkatársak vagyunk, úgyhogy amit most leírok, azt úgy írom, hogy mi is használjuk, plusz folyamatosan konzultálunk szakorvosokkal, akik ezeket javasolják.


A babád 1 éves korig belsőleg CSAK ezeket használhatja:


- Aloe Vera Gél (sárga kannás!): napi 1 mokkáskanálról indítva egészen napi 1/2 dl-ig emelhető az adag.


- Aloe Activator fülcseppként. Pipettával tudsz cseppenteni a fájó fülébe. (vagy First)


Azzal tudsz segíteni még, hogy szeded az Echinacea kapszulát, ez átmegy az anyatejen keresztül.


Kérdezz még bátran, szívesen segítek, ha kell, segítek intézni törzsvásárlói kártyát.

2009. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16:33-as vagyok

Az Activator egyébként belsőleg napi 1-2 mokkáskanállal kiváló hasfájásra, hányásra, lázcsillapításra.

Külsőleg lehet még másokat is használni, pl. kék krém, Gelly, First, Lips, Propolis creme...

2009. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia én is termékeforgalmazó(7éve) vagyok és az első válaszoló tévedés,hogy 1éves kor alatt nem adható

az Activator nem igazán immunerősítésre ajánlott inkább hasfájásra.Mivel ezek természetes alapanyaguak így 0-100éves korig bátran lehet használni.

2009. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Különben annak a válaszolónak aki azt írta nem adható üzenem nem itt kell találni magad alá termékvásárlókat.Majd ő ahol akarja beszerzi.
2009. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek nagyon köszönöm, hogy írtatok! Ellentétes véleményen vagytok, így én sem tudom, hogy vegyek vagy se.... Majd még érdeklődöm:-)
2009. nov. 24. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

16:33-as vagyok.


Kedves Kérdező!

Amit tanácsoltam, azt azért mertem leírni, mert ezeket orvostól tudom én is.

A berryt azért nem javasolják, mert egyrészt cukros, másrészt van pár olyan összetevője, amiért biztosabb 1 éves kor után adni. Szó se róla, orvosok közt is megoszlanak a vélemények erről, akikkel én kapcsolatban vagyok, azok ezt mondják.


Az Activator-ról azt kell tudni, hogy először szépségápolási termékként indította el a cég, csak aztán kiderült, hogy van pár egészen kivételes tulajdonsága. Ezért alkalmazható fülcseppként, szemcseppként (csíp), hasfájásra piciknél, hányingerre, hányásra bárkinél.

Szűrt aloe lé, ezért javasolják fülgyulladásra.


18:43-as válaszolónak:

Félreértések elkerülése végett: nem hálózatot építek itt, csupán segítséget ajánlottam, mivel sokan egy 3000 Ft-os terméket "baráti áron" 6000-ért adnak... Ez tisztán jószándék volt. Pont úgy, mintha azt mondtam volna, hogy segítek mondjuk Metro kártyához jutni. Ez lett volna a lényeg.


Jó éjszakát kívánok mindenkinek!

2009. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 16:33-as! Köszönöm a segítségedet, végül is én is úgy döntöttem, hogy nem adok neki egyenlőre semmit. Még egyszer köszönöm és minden jót! :-)
2009. nov. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!