Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor eszik egy nap 2,5...

Hányszor eszik egy nap 2,5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Mi eddig 6x ettünk, 5x napközben, 1x éjjel. De most úgy veszem észre, h napközben már nem kér 3 óránként enni. Általában a 10 órási etetés után kiviszem a levegőre aludni olyan fél 12 felé, mert addigra álmosodik el (mert bent nem alszik csak 20 perceket, és így egyszer tud napközben aludni egy nagyot)és fél kettő fele fel szoktam ébresztetni enni. De tegnap szívott párat és visszaaludt a cicin, és fél 4kor kelt fel. Ezért arra gondoltam, h ma nem keltem fel, de akkor csak 4x fog enni napközben. Ez nem kevés? Nem fog éjjel kétszer felkelni? Kezd felborulni a napunk, pedig pár napja azt hittem már, h beálltunk.
2009. nov. 24. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5ször eszik általában, de van hogy csak 4-szer. Igazándiból az ötöt csak én erőszakolom bele, neki már a 4 elég lenne. És éjjel nem kel fel enni. SZerintem hagyd nyugodtan aludni. Semmiképp ne keltsd fel. Ha éhes, felébred úgyis. Mi 8, 13, 17, 20, 22 órakor eszünk kb.
2009. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És anyatejes a babád vagy tápis?

Mi mindekttőt eszünk, mondjuk én mérem a babám,és ha szopi után még sír, akkor pótolom. Este mindig kap tápszert, mert addigra már alig van a cicimben.

2009. nov. 24. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 10x eszünk ,kizárólagosan csak szoptatom igény szerint !

Általában 2 ,2.5 fél óránként eszünk .Éjjel változó ,van hogy 4-5 óra múlva ,de van .hogy 2 óra múlva eszik a 2 és fél hónapos babám .

2009. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!