Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós babámnak mandulagyullad...

17 hós babámnak mandulagyulladása van. Nem eszik semmit. Eddig 100ml tápot evett. Nem fogad el semmit. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ne ess kétségbe.Persze,hogy nem nagyon akar enni,hiszen piszkosul fájhat a torka,nyilván tudod milyen érzés.Igyon sokat.Adhatsz neki egy kis fájdalomcsillapítót(Panadol szirup jó ilyenkor),utána 30-45 perccel próbáld meg az evést.Gyümiket nem nagyon fogadják el ilyenkor,hiszen az csípi a torkukat,paradicsomos ételeket is kerüld!

Nekünk nagyon bevált a Tantum Verde spray ilyenkor,gyorsabban lehúzza a gyulladást és a fájdalmat is picit csillapítja.

Hamar meggyógyul,utána pedig úgy megnő az étvágya,hogy csak.:)

2009. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tantum verdét fújj be.

nem baj, ha pár napig tápszeren él, az enyém is volt már így.

esetleg puha sajt a kezébe.

ilyenkor az enyém sem fogadta el a kanalt, de ha a kezébe adtam valamit, azt megeszegette. legyen az keksz vagy sajt.

2009. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én babám 15 hós és szintén mandulagyuszija van..Kevesebbet eszik, én pépes dolgokat adok neki, mind csecsemő korában, azt eszi. Meg mi még cicizünk is. Mi a Nurofen szirupot esszük..és jól van tőle..
2009. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!