Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája bőven egy éves kor alatt elválasztotta magát ill. elkezdte elválasztani magát?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a baba? Hogy történt? Mit tettetek?
2009. nov. 24. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hónapos, és már néha nem kell neki a cicim. Főzeléket eszünk ebédre, 10óraira gyümölcsöt és uzsira joghurtot krzdtem neki adni. Van úgy hogy a fenntmaradt étkezéseknél sem kell már neki a cicim, bár akkor a tápszert eszi.
2009. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Unokatesóm felesége 6 hós kortól nem szoptatja a picit, egyszerűen nem volt már több teje. Így kénytelenek voltak átállni tápszerekre, de a kicsi nagyon szépen fejlődik így is :)

Amikor én születtem anyunak nem volt teje, ő vett nekem mindig anyatejet, mert a tápszerekre allergiás voltam (nem tudom hány hónapos koromig kaptam, szerintem úgy 8-9).

2009. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos volt a fiam, amikor egyszerűen nem akart többet szopizni, pedig volt tejem bőven. 2 hetes küzködés után, feladtam és elkezdtem a lefejt tejet cumisüvegből adni neki. Sajnos a fejésem nemvolt túl hatékony, gyorsan apadt a tejem, így át kellett állnunk a tápszerre. Nagyon ki voltam borulva, a védőnő azt mondta, ritka, de előfordul az ilyesmi szopizni lusta babáknál. Most már 1 éves a pici és teljesen jól fejlődött.
2009. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a lányom 6 hónapos volt mikor elutasított, azóta tápszert kap. Most 8 hónapos.
2009. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 hónaposan döntött úgy, hogy elég. Üvöltött minden alkalommal. Kb. egy hétig "gyötörtem", persze csak finoman, aztán elkezdtem fejni, de 2 hét alatt elapadt a tejem. Tápszeres lett, gyönyörű, okos, kiegyensúlyozott, egészséges kis vasgyúró! Ennek fényében már nem szomorkodom.

A védőnő is azt mondta, hogy túl strapás volt neki a szopizás, és a fiúk ebben is lustábbak, csakúgy mint a mozgásfejlődésben...

2009. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kisfiam majdnem nyolc hós volt amikor úgy döntött nem kell neki a cici többet.

igaz akkor már csak reggel meg este szopizott.

igazából ő apasztotta el a tejem mert mindig egyre kevesebb ideig szopizott. fontosabb volt neki a világ felfedezése:)

amióta megtanult mászni nagyon mozgolódott szopizás közben.

kb két hét alatt elválasztotta magát. és addigra a tejem is elapadt. szerintem észre sem vette és nem is hiányzott neki. azóta a reggeli tápszer meg lefekvés előtt egy fél adag.

most lesz 11 hós

2009. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen,5 hónaposan elkezdte,volt egy ritikus időszak,most 6 hónapos de még mindig küzdünk néha.
2009. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kritikus
2009. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányom 2,5 hónaposan döntött úgy, hogy neki ez nem buli. Én is kb 2 hétig szenvedtem, nyomtam a szájába a cicit, de semmi, végül eljutottunk oda, hogy nem hízott semmit másfél hét alatt, így jött a fejés, cumisüveg, és lassan elapadt a tejem. Tápis lett. Ma már makk egészséges másféléves kislány.
2009. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!