Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ragad a kókuszmatrac a...

Miért ragad a kókuszmatrac a huzat alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert 4,5 hónapos kisbabámnak az új kókuszmatraca a huzat alatt elkezdett ragadni. Teljesen összeragadnak a kókuszháncsok. Lehet baja ettől a babának? Cseréljem le? Tapasztalt valaki hasonlót?
2009. nov. 24. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A hétvégén húztam le teljesen az ágyát,és én is ezt vettem észre.Szerintem csak valami gyanta lehet.

2009. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A férjem is ezt mondja, hogy biztos a kókuszháncsból jön valami gyanta szerű, de azért ezt nem tartom normálisnak. A gyári huzat belseje még bélelve van valami fehér anyaggal és úgy hozzá tapadt a kókuszháncsokhoz, hogy azt már le sem tudom húzni. Még valaki tapasztalat?
2009. nov. 24. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
nem is kell lehúzni a huzatot,mert lehetetlen visszahúzni
2009. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem baj, hogy ragad??
2009. nov. 24. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én használtan kaptam a matracot és én lehuztam róla a teljesen a húzatot hogy kitudjam mosni. Egy kín volt visszatenni utána, de sikerült. Az azért tapad rá mert olyan 'szőrős' vagy hogy is mondjam a kokusz. Szerintem nincs semmi baj vele.
2009. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy ragad, hogy a két anyag összetapad, hanem kimondottan a kókuszháncs a huzat alatt, ha hozzáérek ragacsos lesz a kezem is. Mintha ragasztó lenne...
2009. nov. 24. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a ragacsosság nem normális.Főleg,ha később-ahogy nő a baba súlya-átüt a huzaton.

Ha teheted,azonnal vidd vissza,ahol vetted.

2009. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk is ragad.normális,semmi baja
2009. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!