Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért árulják a baba fürdetőt...

Miért árulják a baba fürdetőt ugyan ennyiért mint amiért veszik?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2009. nov. 23. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mert nem ennyiért veszik...
2009. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De irja hogy a brendonban vette!és a brendonban ez a fajta ennyibe kerűl!
2009. nov. 23. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi tényleg, nem kötekedni szeretnék, de mi nem látunk az eladó fejébe, hogy mit miért csinál... értem ezalatt, hogy miért nem őt kérdezed meg?;)
2009. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert alig használta. Meg rutintalan... Használtan ha szinte zsír új, akkor lehet kicsivel félár felett eladni. Így nem fogja, vagy egy balek viszi el.
2009. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És aki a multkor írta, hogy használtan vett egy babakocsit 8000-ért, de 20ezerért akarja továbbadni...
2009. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet így akarja reklámozni h brendonban is kapható amit árul,vagy megvette de nem tetszik neki,vagy kapta de már van kádjuk,vagy vhol olcsón be tudja szerezni,és vmennyit nyer rajta-bár nem kádakon fognak az embertekl meggazdagodni-szerintem,vagy passz:D
2009. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, már én is elgondolkodtam rajta, mikor tanulókutyust kerestem a teszveszen, vaterán. Találtam jópár olyant, ami drágább, mint a boltokban. Kitudja mi jár az eladó fejében. Én is sokat árulok ezeken az oldalakon, de általában fele árat kérek a cuccaimért, mint amennyiért vettem, akkor is, ha alig használtuk. Még így is nehéz eladni.
2009. nov. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!