Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fekszik el lányom evés...

Miért fekszik el lányom evés után szinte mindig?

Figyelt kérdés

17 hós, és ha épp nem az etetőszékben etetem, elfekszik evés után. Reggel, este ha megissza a tejet mindjárt elfekszik. Délelőtt, délután ha nem kint eszük, hanem a nappaliban csipegetünk két falat közt is képes elfeküdni és fekve eszik. Utálom hogy ezt csinálja, és igyekszem nem hagyni neki, de nem tudom mi lehet az oka.

Más is tapasztalt ilyet?


2009. nov. 23. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

:D

Jaj, ne utáld, szerintem majd abbahagyja, nekem a 13 hónapos lányom kezdte el most csinálni. Szóról szóra ugyanezt. :)

2009. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most evés után vagy közben fekszik el? nem mindegy...

A lányod nyilván a kényelmes pozíciót keresi. A védőnőm azt mondta, hogy az ülés a legegészségtelenebb hosszú távú testhelyzet, hiszen megtöri a gyomrot. Az ő kislánya is utál ülve enni (kb 3 éves), meg egyáltalán ülni. Nézz meg egy gyereket, tud nyugton ülni? nem. Össze-vissza fészkelődik, lógázza vagy felhúzza a lábát.

Én 27 vagyok, bevallom itthon fekve eszem. HA étterembe, rokonokhoz megyünk, természetesen asztalnál ülök:) de nekem is kényelmesebb, ha elnyúlok közben.

2009. nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fura...

Csak félek, hogy férlenyel...

A tej után fekszik el, mert közben nem hagyom.

De ha darabosat eszik, két falat közt is elfekszik-ha hagyom, bár nem szeretem hagyni...

Azért enni már csak lehet ülve?...

2009. nov. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!