Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szinte minden evés után bukik...

Szinte minden evés után bukik a babám, miért van ez? És ha visszanyeli, mert hanyatt fekszik? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
6 hetes, és ma épp az ölemben feküdt hanyatt, szegénynek jött a felesleg és visszanyelte, nem voltam elég gyors. Van úgy, hogy a cumit nem köpi ki és visszanyeli..nem lesz baja?? köszönöm
2008. máj. 28. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, mert akár meg is fulladhat, ha félrenyeli a visszajött ételt. Inkább mindig tedd vállra etetés után, és várd meg míg büfizik, így biztos nem lesz baj.
2008. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

MINDIG büfiztetni kell!

Legjobb ülve, vagy vállon... fekve vagy állva ne is várd.

2008. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bizony, mindig kell büfiztetni. Ha nagyon bealszik, akkor is! Ha a válladra teszed nem fog felébredni. Kb 10-15 perc büfiztetés mindig kell, valószínű ezért bukik, mert a levegőt nem büfizte ki.

Viszont ha bűfiztetés közben is bukik, akkor sokat evett egyszerre hirtelen. Ez esetben kajcsi közben is meg kell büfiztetni, hogy ülepedjen kicsit a tejcsi. Túl mohón eszik, azért van és sok levegőt nyel.

2008. máj. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy büfiztetem, van amikor fél órát is várok, de semmi. Azért volt most is az ölemben, mert már jóideje nem büfizett és vártam, mikor nyöszörög, mert akkor tudom, h fel kell vennem, mert jön a büfi. Csak legutóbb nem nyöszörgött, hanem álmában bukott :( Huuuu, nagyon toppon kell lennem. Köszönöm a válaszokat. Valszínűleg túl is ette magát.
2008. máj. 28. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó vál. vagyok. Akkor azt csináld, hogy kicsit kb 1-2 cm-nyit megemeled a feje felől a matracot, hogy lejtsen a kiságy. Vagy az ágy lába alá pakolsz valamit, hogy legyen egy kis dőlése, hátha úgy nem bukuk vissza. Nekem a doki tanácsolta és bevált.

Remélem segítettem.

2008. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2008. máj. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!