Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babának mennyi cseppet...

3 hetes babának mennyi cseppet adhatok az Espumisan-ból? 25cseppet ír, de szerintem az sok.

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg 1 hónapos kor alatt nem adható...
2008. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az espumisan újszülött kortól adható. A Gripe Watert nem lehet 1 hónapos kor alatt adni.

A kérdésedre: nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy nyugodtan adjam úgy, ahogy az útmutatóban szerepel, ennek ellenére én úgy adom, hogy napközben 15 cseppeket étkezések előtt, az utolsó két etetésnél (estefelé) már odaadom a 25 cseppet. Így adom már régóta. 8 hetes kislány anyukája.

2008. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt adtam a fiamnak 25 cseppet. Már nem használjuk - 6 hónapos lett - de semmi baja nem volt tőle.
2008. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is használom egy hete, ma vagyunk 3 hetesek, csak ez segített, azóta alig görcsöl...

Nagyon ajánlom. Akkor is adom neki ha 1,5 - 2 órája evett. És minden etetéskor minden nap. Már van ha meglátja szopi előtt a rikitó zöld kiskanalat, nyitja a száját, bár lehet csk véletlen volt, de tegnap többször is ez történt. :) Nem sok a 25 csepp másképp nem írnák rá!

2008. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak este hasfájós jobban,napközben nincs semmi baj.Álltalábban este 8-10 között van neki hasfájása.Én csak akkor adom neki mikkor már fáj a hasa.Elég csak akkor használni mikkor láttom a kicsin hogy kezd fájni a hasa?Vagy hatásosabb ha minden szoptatás előtt,vagy utánna beadom?Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 13. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Szerintem kísérletezd ki, hogy jobb-e ha egész nap minden kajcsi előtt adod neki vagy nem változik a helyzet ahhoz képest, ha csak este adod.
2008. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban sem adnak ki 1 hónapos kor alatti gyermeknek Espumisan cseppet. Bár, ha nem lelkiismeretes a dolgozó... Nem ajánlott 1 hónapos kor alatt semmiféle gyógyszerkészítmény! Sok alternatív gyógymód is létezik! Nem kell rögtön különböző szerekhez nyúlni! Nagy a hozzászokás veszélye, allergizáhatnak bizonyos szerek, stb.
2008. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia,mi INFACOL -t használunk,már 3 napos kortol adhato,semmi baja nem lesz töle,csak jo nagy pukik,csak este adom én is neki mielött lefekszünk,már mi átalusszuk az éjszakát,7 hetesek vagyunk.
2008. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!