Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámat nagyon...

3 hónapos babámat nagyon leköti a tévézés, gondolom tetszenek neki a szaladgáló emberek, a hangok. Káros lehet ez számára? Szemét ronthatja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem használ neki,de az enyém is sokat nézi,5 hónapos.
2009. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem használ, de melyik gyerek nem szereti? Én a Bebe tévét kapcsoltam be ilyenkor, kimondottan 1 év alatt babáknak csinálják, éles, színes képek, lassan mozog, nincs kapkodás és csak zene szól alatta. Lányom imádta.
2009. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha tenyleg erdekelne a valasz,akkor rakeresnel az interneten,nem pedig itt kerdezned meg...itt a legtobben azt fogjak mondani,hogy semmi gondot nem okoz...persze mert nekik ez igy kenyelmes,termeszetesen megindokoljak mindenfele kibuvokkal...


[link]

2009. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Amit belinkeltél,az nem a kérdésre válaszol! Itt az a kérdés,hogy pl rontja-e a szemét?! Ne mond már,hogy ha egy néhány hónapos baba,aki még fel se fogja,hogy mi megy a tv-ben,miröl beszélnek benne az emberek,majd agressziv lesz emiatt?! Föleg,ha mesét néz és a szines fények érdeklik! Legfeljebb az a link a nagyobb gyerekre lehet igaz,aki már érti,hogy mi az,ha lelövik az embert,vagy verekednek,de egy nagy gyereket meg pláne nem lehet eltiltani a tv-töl! Én is azon nöttem fel,sok horrort,akciofilmet néztem,mégse vagyok agressziv! Erröl ennyit!

2009. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!