Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan instant tea ami...

Létezik olyan instant tea ami 3 hós kortól adható?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 hónapos kórtól adható instant teáról tudok. Azt hiszem nem lehet elöbb adni.
2009. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Adhatod a 4 hónapos kortól is őket. A 6 hónapos kortól valókat azért nem, mert azok már puffaszthatják a babát. Régen is voltak Hipp-es teák, akkor azért az volt rá írva, hogy 1 hetes kortól, de ma már törvényileg szabályozva vannak hogy az anyuka szoptasson ne mást adjon helyette. Ezért kell ráírni hogy 4 hónapos kortól.
2009. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért adnál neki teát? Bőven elég a víz, nekik még nem kell változatosság.
2009. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kedves 3. válaszoló! Az egy dolog, hogy nem kell a változatosság, csak tudod nem mindegyik baba hajlandó meginni a vizet sajnos. Gondolom a kérdező babájánál is ez lehet a gond, ezért szeretne olyat adni a kicsinek, amit megiszik.
2009. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem lenne baja, ha adnék neki kicsit hígabban?
2009. nov. 23. 17:54
 6/18 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.


Én is kicsit kevesebbet tettem bele mint amennyi írva van, de sztem ha úgy simán adod neki akkor sincs belőle baj. Nyugodtan add neki.

2009. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is adtam neki a 4 hós Hippes teát.És igen,régen volt tea is pár hetes kortól,meg bébi étel is 3 hós kortól mikor még a keresztlányomnak veszegettem,de ma már nincs.

Nem hiszem,hogy baja lesz tőle.

2009. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Humana Schlummer-Tee azt irja egy hetes kortol adhato.
2009. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
és hol vettél ilyen teát?
2009. nov. 25. 12:37
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

2 hetes volt a fiam mikor a védőnő mondta hogy adhatok neki sima teát is pl. fekete teát

nem lett tőle semmi baja és én még kicsit ízesítettem is eki azóta 10 hós nagy fiú és az üditöket nem is akarja nagyon meginni csak az izetlen teát.

2009. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!